Як вибрати електричну зубну щітку?
- Для ретельного й глибокого очищення рекомендується вибирати вібраційні зубні щітки.
- Натомість делікатне очищення вам забезпечать звукові зубні щітки з м’якою вібрацією.
- Якщо вам потрібна комбінація обох типів чищення, спробуйте магнітну зубну щітку з технологією iO.
Звукова зубна щітка
Вібраційна зубна щітка
Магнітна зубна щітка з технологією iO
Заощадження часу
Однією з головних переваг електричної зубної щітки також є рекомендований час чищення зубів, який становить від 2 до 3 хвилин і є значно коротшим , ніж у випадку мануальних зубних щіток. Якщо електрична зубна щітка заощаджує вам хоча б одну хвилину на день, то за рік вона заощадить вам цілих 6 годин! Крім того, більш короткий час чищення полегшує формування регулярної звички чищення зубів.
Діти
Чистити зуби електричною зубною щіткою набагато веселіше, а приділити чищенню зубів усього кілька хвилин зазвичай ні для кого не складає труднощів. У відгуках батьки часто пишуть, що ці зубні щітки подобаються дітям набагато більше. Тож якщо ви хочете врятувати себе від щоденної битви зі своїм маленьким вередуном, подаруйте йому електричний набір для чищення зубів на день народження або на Новий рік.
Як правильно чистити зуби електричною зубною щіткою?
Щоб досягти найкращого результату, важливо дотримуватися правильної техніки чищення зубів. Забудьте про несамовиті рухи вперед-назад, після яких ваша зубна щітка виглядає як мітла відьми. Електрична зубна щітка зробить усю роботу за вас. Просто прикладіть її до зубів і переконайтеся, що вона торкається всіх зубів у всіх місцях.
Незалежно від типу зубної щітки, завжди слід починати з чищення верхніх зубів. Причина проста. Адже ніхто не хоче ретельно чистити нижні зуби, а потім під час чищення верхніх «скидати» на них усі забруднення.
Спочатку необхідно прикласти електричну зубну щітку до задніх зубів і дати їй попрацювати впродовж кількох секунд на кожному зубі. Ідеальне положення щітки — між зубом і яснами, оскільки саме там накопичується найбільше забруднень. У такий спосіб слід ретельно очистити зовнішній бік зубів, внутрішній бік і жувальні поверхні.
Багато електричних зубних щіток мають вбудований датчик тиску, який сповіщає вас, коли ви натискаєте занадто сильно. Більшість із них також мають таймер, який замість вас вимірює час, необхідний для якісного чищення зубів. Поєднання зубної щітки йдодатка в смартфоні, який показує вам у реальному часі, наскільки правильно ви чистите зуби, на сьогодні вже теж не рідкість.
Ви в жодному разі не помилитеся, придбавши електричну зубну щітку. Мануальна зубна щітка, можливо, вам знадобиться лише тоді, коли ви збираєтеся довгий час перебувати десь на природі без електрики. Електричні зубні щітки надійно тримають заряд упродовж кількох днів, але з часом вони, звісно, також розряджаються. І в такий момент ви оціните старого доброго помічника — мануальну зубну щітку.