Перейти до основного вмісту

Як вибрати електричну зубну щітку?

Звукова, вібраційна чи з магнітною технологією iO? Для чутливих зубів або для інтенсивного відбілювання? Дізнайтеся, як вибрати найкращу електричну зубну щітку відповідно до ваших потреб.
 
Усі типи електричних зубних щіток однозначно перевищують можливості класичної мануальної зубної щітки, й у цьому немає жодних сумнівів. Основна відмінність між згаданими типами зубних щіток полягає у формі рухів, які виконує головка щітки під час чищення.
 
Електричні зубні щітки можуть легко виконувати кілька десятків тисяч мікрорухів за хвилину, тому вони набагато ефективніші, ніж мануальні зубні щітки. А якщо ви все ще сумніваєтеся, яку технологію вибрати, дотримуйтеся порад нижче.
 
  • Для ретельного й глибокого очищення рекомендується вибирати вібраційні зубні щітки.
  • Натомість делікатне очищення вам забезпечать звукові зубні щітки з м’якою вібрацією.
  • Якщо вам потрібна комбінація обох типів чищення, спробуйте магнітну зубну щітку з технологією iO.

Звукова зубна щітка

Звукова зубна щітка працює за принципом високочастотних звукових натискальних рухів угору та вниз. З непрофесійної точки зору можна сказати, що така зубна щітка вібрує дуже швидко й м’яко. Такий рух ідеально підходить для делікатного, але водночас надзвичайно ретельного очищення нальоту з поверхні зубів і ясен. Цей тип щітки підходить для дітей і також для всіх тих, хто має чутливі зуби. Форма головки такої зубної щітки зазвичай вузька й видовжена.

Вібраційна зубна щітка

Вібраційна зубна щітка працює за подібним принципом, але, як випливає із самої її назви, вона не рухається вгору й униз, а виконує обертальні мікрорухи. Вона обертається вперед і назад, тому зазвичай має круглу головку. Багато зубних щіток із вібраційно-обертальною технологією, окрім самого обертання, також рухаються вперед і назад. Тому вони ефективніші для видалення плям на зубах (наприклад після кави або червоного вина).

Магнітна зубна щітка з технологією iO

Магнітну зубну щітку з технологією iO наразі виробляє лише компанія Oral-B. Ця інноваційна зубна щітка поєднує в собі м’яку енергію мікровібрувальних волокон ізкруглою головкою, яку розробили провідні стоматологи. За формою головка представляє собою вібраційну щітку без пульсацій вперед і назад, яка приводиться в рух магнітним двигуном. У комплект також входить магнітний зарядний пристрій.

Заощадження часу

Однією з головних переваг електричної зубної щітки також є рекомендований час чищення зубів, який становить від 2 до 3 хвилин і є значно коротшим , ніж у випадку мануальних зубних щіток. Якщо електрична зубна щітка заощаджує вам хоча б одну хвилину на день, то за рік вона заощадить вам цілих 6 годин! Крім того, більш короткий час чищення полегшує формування регулярної звички чищення зубів.

Діти

Чистити зуби електричною зубною щіткою набагато веселіше, а приділити чищенню зубів усього кілька хвилин зазвичай ні для кого не складає труднощів. У відгуках батьки часто пишуть, що ці зубні щітки подобаються дітям набагато більше. Тож якщо ви хочете врятувати себе від щоденної битви зі своїм маленьким вередуном, подаруйте йому електричний набір для чищення зубів на день народження або на Новий рік.

Як правильно чистити зуби електричною зубною щіткою?

Щоб досягти найкращого результату, важливо дотримуватися правильної техніки чищення зубів. Забудьте про несамовиті рухи вперед-назад, після яких ваша зубна щітка виглядає як мітла відьми. Електрична зубна щітка зробить усю роботу за вас. Просто прикладіть її до зубів і переконайтеся, що вона торкається всіх зубів у всіх місцях.

Незалежно від типу зубної щітки, завжди слід починати з чищення верхніх зубів. Причина проста. Адже ніхто не хоче ретельно чистити нижні зуби, а потім під час чищення верхніх «скидати» на них усі забруднення.

 

Спочатку необхідно прикласти електричну зубну щітку до задніх зубів і дати їй попрацювати впродовж кількох секунд на кожному зубі. Ідеальне положення щітки — між зубом і яснами, оскільки саме там накопичується найбільше забруднень. У такий спосіб слід ретельно очистити зовнішній бік зубів, внутрішній бік і жувальні поверхні.

Багато електричних зубних щіток мають вбудований датчик тиску, який сповіщає вас, коли ви натискаєте занадто сильно. Більшість із них також мають таймер, який замість вас вимірює час, необхідний для якісного чищення зубів. Поєднання зубної щітки йдодатка в смартфоні, який показує вам у реальному часі, наскільки правильно ви чистите зуби, на сьогодні вже теж не рідкість.

Ви в жодному разі не помилитеся, придбавши електричну зубну щітку. Мануальна зубна щітка, можливо, вам знадобиться лише тоді, коли ви збираєтеся довгий час перебувати десь на природі без електрики. Електричні зубні щітки надійно тримають заряд упродовж кількох днів, але з часом вони, звісно, також розряджаються. І в такий момент ви оціните старого доброго помічника — мануальну зубну щітку.

весь текст скритий текст