John Frieda

Фільтр
Цінова категорія

-

Оцінка
  •   15
  •   3
  •   2
Лідери продажу

Ідеальна зачіска за будь-яких обставин? Косметика для волосся John Frieda завжди запропонує рішення, що відповідатиме вашим індивідуальним потребам.

Бренд, що носить ім'я свого засновника, має 30-літню історію і до сьогодні дотримується основного правила салону: «Пропонувати продукцію, націлену на вирішення специфічних проблем кожного окремого типу волосся». Тож не дивно, що саме цій продукції віддають перевагу жінки в усьому світі.

Маєте конкретне уявлення про своє волосся та його стиль? Косметика John Frieda пропонує унікальні продукти, які втілять ваші бажання, адже вони забезпечують професійний догляд для будь-якого типу волосся. Крім звичайних шампунів, кондиціонерів та інших засобів для догляду, в асортименті доступний також фіалковий шампунь John Frieda — улюблений засіб платинових блондинок. А жінки, які бажають приборкати неслухняні кучері, можуть сміливо покластися на John Frieda Frizz Ease Serum.

Продукцію для волосся John Frieda створено для жінок, які бажають інвестувати час і гроші в чудовий вигляд і не менш чудове самопочуття. Цією косметикою користуються найвідоміші стилісти й перукарі світу, яким довіряють навіть такі зірки шоу-бізнесу, як Наталі Портман і Ніколь Кідман.