JOOP!Jump туалетна вода для чоловіків

5×
JOOP! Jump туалетна вода для чоловіків
JOOP! Jump туалетна вода для чоловіків
Рекомендована роздрібна ціна
1 820грн.

Заощадьте 65%
100 мл
620грн.

Код: JOP0049 | В наявності
1
Нова Пошта
понеділок 27.09.2021
Особисте отримання
понеділок 27.09.2021

Опис JOOP! Jump
Склад

Joop! Jump сучасний свіжий аромат для  активних чоловіків, які  цікавляться спортом. Винятковий склад надає парфуму містичний відтінок. Серце парфуму сформоване неймовірною сумішшю інгредієнтів, серед який вирізняється  таємничий коріандр. Освіжаючі ноти грейпфруту разом з розмарином та кмином перенесуть вас на узбережжя океану, де Ви зможете відчути красу разом з Joop! Jump.

Спробуйте водоспад свіжості і енергії, гармонію тіла і духа, чистоту природи! Парфуми Joop!  відомі своїм яскравим дизайном та передусім, свіжими ненав'язливими  ароматами. Занурьтеся у життя, наповнене свіжістю та силою з унікальним парфумом, який створений для сучасного чоловіка 21 сторіччя!

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
грейпфрут, тмин, розмарин
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
коріандр, геліотроп
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
мускус, ветивер, боби тонка
Тип аромату
Ароматичні

Про бренд JOOP!

Культовий німецький бренд JOOP! характеризується своєю сучасністю й автентичністю. Він пульсує в ритмі світових мегаполісів, а його продукція призначена для усіх чоловіків і жінок, які захоплюються модою та дизайном. Парфуми JOOP! приносять у світ ароматів свіжість, неординарність та неповторність свого творця.

Засновник бренду – Вольфганг Йооп (Wolfgang Joop) завжди був великим поціновувачем краси та мистецтва. Після короткочасного вивчення психології він зацікавився світом моди, та йому швидко вдалось отримати головний приз у престижному конкурсі дизайну. У 1978 році він представив світу свою першу модну колекцію. Саме вона забезпечила йому міжнародний успіх і вже з 1981 року він міг творити під власним брендом JOOP!.

Першою ароматною ластівкою фірми була жіноча туалетна вода JOOP! Femme із ароматом квітів Сходу. Із парфумів JOOP! для чоловіків своєю нетривіальною композицією визначається аромат JOOP! Homme. Піддайтесь й ви пульсуючій енергії цих унікальних парфумів!

Оцінка JOOP! Jump5