Мочалка

Фільтр
Цінова категорія

-

Для кого?
Подарунки та акції
Оцінка
  •   2
Лідери продажу

Чому варто використовувати мочалку?

Мочалка має набагато важливішу функцію, ніж ви думаєте. Дайте їй шанс, і ваша шкіра винагородить вас за це.

Мочалка для ванни та душу допомагає відновити клітини шкіри, обережно видаляючи відмерлі клітини й стимулюючи підшкірний кровообіг. Окрім того, вона створює густу піну, посилюючи ефект гелю для душу.

Мочалка також пом’якшує загрубілу шкіру на ліктях, п’ятах і колінах, і, до того ж, є чудовим засобом для розслаблення та масажу. Мочалки виготовляються не тільки в багатьох кольорах, але й також з різними шорсткими поверхнями для певних частин тіла (мочалка для спини, п’ят або для обличчя).

Мочалка з морської губки

Ви віддаєте перевагу натуральним продуктам? Тоді спробуйте натуральну мочалку з морських губок, які видобуваються у тропічних морях по всьому світу. Це на 100 % натуральний і на 100 % біорозкладний продукт, який можна утилізувати екологічно безпечним способом наприкінці його строку служби.

Мочалка з морської губки підходить для проблемної та чутливої ​​шкіри, адже вона має високий вміст мінералів і йоду, а також відмінну поглинаючу здатність. Ви можете використовувати її не тільки для миття, але й, наприклад, як косметичну губку.

Якщо ви шукаєте класичну або натуральну мочалку, чи, наприклад, мочалку для душу та мило 2-в-1, просто виберіть її з широкого асортименту на notino.ua!

Наша порада: спробуйте також конжаковий спонж для обличчя та насолоджуйтеся досконало чистою шкірою!