Помада для волосся

Фільтр
Лідери продажу

У вас неслухняне волосся? Тоді помада для волосся — це саме те, що вам потрібно! Цей культовий засіб для волосся справді багатофункціональний, адже чудово підходить для укладання, фіксації та завивки. Достатньо нанести трохи помади на долоні, і вже за лічені хвилини ви зможете насолоджуватися бездоганним результатом.

Забудьте про наелектризоване та непіддатливе волосся. Мрієте про елегантний хвостик чи сексуальний ефект мокрого волосся? Помада для волосся допоможе вам створити ідеальну зачіску. Ось чому ви повинні обрати саме цей засіб:

  • сповнить ваше волосся надзвичайним блиском,
  • але без неприємного злипання,
  • легко змивається,
  • має довготривалий ефект
  • подарує волоссю приємний аромат.

Для короткого та довшого чоловічого волосся чудово підійде помада для волосся чоловіків. Завдяки ній ваша зачіска виглядатиме бездоганно, а волосся буде захищеним від вологи, вітру й поту. Ви з легкістю укладете волосся на бік або зачешете його назад, а також створите ідеальний проділ.

Яку помаду обрати: матову чи блискучу?

Блискуча помада не тільки допоможе вам створити бездоганну укладку, а й додасть волоссю блиску. Однак інтенсивний блиск не завжди є бажаним. Якщо це ваш випадок, то обирайте помаду для волосся з матовим ефектом. Після її застосування ви отримаєте ідеальну зачіску, а ніхто й не здогадається, що ви скористались помадою для волосся.

Полюбляєте експериментувати зі стайлінгом волосся? Спробуйте також гуму для волосся або пасту для стайлінгу!