Шпильки та затискачі для волосся

Фільтр
Цінова категорія

-

Для кого?
Подарунки та акції
Оцінка
  •   4
  •   1
  •   1
Лідери продажу

Шпильки та затискачі для волосся — невід'ємна частина вмісту кожної сумочки! Шпильки з легкістю впораються з неслухняними пасмами та вдосконалять будь-яку зачіску — як урочисту святкову, так і невимушену повсякденну. Затискачі — практичні помічники для кожної ситуації. Заважають пасма, що падають на очі, коли ви працюєте чи займаєтеся спортом? Чекаєте, поки відросте чубчик? Затискачі фіксують волосся в бажаному положенні, створюючи чудовий образ!

Для яких зачісок підходять шпильки та затискачі?

  • Недбалий хвостик— шпильки закріплюють пасма волосся, які не вдається зібрати в хвіст, і запобігають їхньому потраплянню в очі.
  • Святковий пучок— достатня кількість шпильок і лаку для волосся створюють зачіску, яка витримує навіть танці до пізньої ночі.

У вас коротке волосся? Навіть із ним можна насолоджуватися нескінченними варіантами зачісок, створити які вам допоможуть шпильки або невеликі гумки для волосся. Заплетіть довший чубчик і закріпіть його затискачем або створіть власну оригінальну зачіску.

Насолоджуйтесь можливостями, які пропонують шпильки, і завжди тримайте їх під рукою — в сумочці, гаманці або навіть у кишені. Вони будь-коли можуть стати вам у пригоді!

Обирайте з асортименту шпильок і інших аксесуарів для волосся на сайті notino.ua!