Щипці для волосся

Фільтр
Цінова категорія

-

Оцінка
 •   1

Як вибрати щипці для завивки волосся

Надайте волоссю об’єму та вражайте оточення з першого погляду! Щипці для завивки волосся допоможуть вам у створенні стильної ретро-зачіски за кілька хвилин. Оберіть найкращі щипці, що повністю відповідатимуть вашим потребам, і насолоджуйтесь гофрованим волоссям, наче ви щойно побували в перукарні. Як правильно обирати щипці для волосся?

Вибір щипців для волосся за властивостями

 • Іонізація щипців неодмінно порадує власниць сухого та ламкого волосся. Функція іонізації захищає волосся від пошкоджень, забезпечує його м’якість і блиск, а також запобігає посіченню кінчиків.
 • Регулювання температури допомагає слідкувати за тим, щоб не спалити занадто тонке волосся, і, навпаки, приборкати непокірне волосся завдяки більш високій температурі. Чим тонше та більш пошкоджене волосся, тим нижчу температура необхідно встановлювати. Для чутливого волосся рекомендована температура близько 120 °C, для укладання кучерявого, жорсткого та неслухняного волосся відрегулюйте температуру на 200 °C.
 • Додаткові насадки дозволяють створювати кілька видів укладки за допомогою одного пристрою. Що ви скажете, наприклад, про вирівнювач для волосся, який усього за один клік перетворюється на стайлер для гофре?

Вибір щипців для волосся за матеріалом пластин

 • Титановим пластинам притаманний тривалий термін служби та стабільний розподіл тепла.
 • Керамічні пластини рівномірно нагріваються та не пошкоджують волосся.
 • Пластини, покриті турмаліном (керамічні та титанові), підходять для пошкодженого волосся, надають йому блиску та здорового вигляду.

Спосіб користуванням щипцями для завивки волосся

Дотримуйтесь інструкцій виробника. Зазвичай процедура гофрування волосся включає наступні кроки:

 • Увімкніть щипці для завивки волосся, встановіть потрібну температуру та зачекайте, доки пристрій нагріється.
 • Вставте вузьке пасмо волосся в його прикореневій зоні між нагріті пластини щипців і потримайте приблизно 5 секунд. Опісля розіжміть щипці та стисніть пасмо трохи нижче по його довжині. Продовжуйте процедуру, рухаючись від коренів до кінчиків на всіх пасмах.
 • На відміну від вирівнювача для волосся, на який схожі щипці для завивки волосся, не проводьте ними вздовж волосся, щоб це знищити ефект характерних для гофре мініатюрних хвильок.
 • Якщо ви бажаєте створити максимальний об’єм, наприкінці злегка розчешіть волосся.

Мрієте про ще більший об’єм? Спробуйте потрійні щипці для завивки волосся, які створюють більші хвилі, що буквально піднімають зачіску. Який пристрій ви б не обрали — щипці для завивки, випрямляч або щипці-гофре — завжди захищайте волосся від високих температур. Користування якісними засобами для термозахисту волосся запобігає його пошкодженню навіть у разі частого термічного укладання.