Перейти до основного вмісту

Гліколева кислота

Гліколева кислота (glycolic acid) — найпростіша AHA-кислота, що міститься у фруктах і цукрових рослинах (як-от цукрова тростина). Завдяки своїм дрібним молекулам вона надзвичайно легко проникає в шкіру, саме тому ця гідроксикислота найчастіше використовується в засобах догляду за шкірою. Гліколева кислота застосовується насамперед як хімічний пілінг у дерматології та косметиці для домашнього використання, оскільки її виняткові властивості включають розгладження зморшок і рубців від акне та загальне покращення вигляду шкіри. Її також використовують для відбілювання пігментів при гіперпігментації й інших проблемах шкіри.

 

Властивості гліколевої кислоти

Гліколева кислота руйнує зв’язки між клітинами шкіри, запобігаючи утворенню ороговілих шарів. Окрім того, цей природний хімічний пілінг зв’язує з клітинами велику кількість води, роблячи шкіру м’якою та бездоганно зволоженою.

Користь гліколевої кислоти для шкіри

  • Відновлює та зволожує шкіру, а також вирівнює її тон.
  • Сприяє розгладженню зморшок, стимулює вироблення колагену та загалом зменшує ознаки старіння.
  • Усуває рубці від акне та пігментні плями.
  • Бореться з акне та чорними цятками, а також ефективно звужує пори.
  • Допомагає боротися з розтяжками. Завдяки своєму відлущувальному ефекту вона швидко видаляє відмерлі клітини та покращує загальну структуру шкіри.

Гліколева кислота в косметиці

Багатофункціональна гліколева кислота здатна творити справжні дива. Саме тому це частий компонент не тільки засобів догляду за шкірою тіла й обличчя та засобів проти розтяжок, а й декоративної косметики та засобів догляду за волоссям. Гліколева кислота має сприятливий вплив на шкіру та є абсолютно безпечною. Однак, якщо ваша шкіра надмірно чутлива, перед використанням засобів із гліколевою кислотою порадьтеся з дерматологом.

Подаруйте собі ніжний пілінг із гліколевою кислотою! Спробуйте омолоджувальний гліколевий крем, ексфоліативну сироватку, інтенсивні нічні ампули від пігментних плям або тонік із гліколевою кислотою від акне та насолоджуйтесь чудовою м’якістю, чистотою та рівним тоном шкіри.

Вас зацікавила гліколева кислота? Ознайомтеся і з іншими косметичними компонентами, такими як олія чайного дерева або вітамін Е.

весь текст скритий текст