Перейти до основного вмісту

Гіалуронова кислота в косметиці

Гіалуронова кислота є складною молекулою цукру, якій приписують чудодійні властивості. Ця зволожувальна речовина міститься в людському тілі у високій концентрації. Гіалуронова кислота приєднує до себе велику кількість води — до 6 літрів на 1 грам. Це спричиняє швидкий рух клітин у нашому тілі, що сприяє відновленню клітин, живленню й окисненню. А тому вона не лише допомагає загоювати рани та шрами, але й дарує шкірі еластичність і пружність, сприяючи утворенню нових колагенових та еластинових волокон.

Колись гіалуронову кислоту добували з гребенів півнів, сьогодні ж її отримують у лабораторіях за допомогою генетично модифікованих бактерій. Отримана речовина є абсолютно тотожною тій, що міститься в людському тілі.

 

Властивості гіалуронової кислоти

Завдяки своїм унікальним властивостям допомагає шкірі утримувати велику кількість води, що вивільняється поступово. Завдяки цьому шкіра довше залишається зволоженою та еластичною. Регулярний догляд сприяє поступовому відновленню й усуненню зморшок. З віком вміст гіалуронової кислоти в організмі знижується, а тому важливо поступово доповнювати її за допомогою гіалуронових сироваток або кремів.

Вплив гіалуронової кислоти на шкіру

  • Інтенсивно зволожує шкіру. Повільне вивільнення молекул води сприяє безперервному зволоженню та живленню шкіри зсередини.
  • Стимулює ріст клітин шкіри й підтримує утворення колагенових та еластинових волокон, які роблять шкіру пружною, еластичною та ніжною.
  • Проникаючи в глибші шари шкіри, бореться із передчасним старінням і допомагає швидко усунути зморшки та розгладити шкіру.
  • Допомагає в лікуванні акне та дерматиту, піклується про жирну шкіру.

Вплив гіалуронової кислоти на волосся

  • Зволожує сухе та пошкоджене волосся, захищає його від втрати вологості та запобігає ламкості й посіченню кінчиків.
  • Розгладжує волосяне волокно, повертаючи ослабленому й сухому волоссю блиск.

Косметика з гіалуроновою кислотою

Завдяки своїм унікальним властивостям і швидкій дії гіалуронова кислота є найпопулярнішим інгредієнтом у косметичній промисловості. Косметика з гіалуроновою кислотою підходить для всіх типів шкіри, але найбільше — для зневодненої, сухої шкіри та шкіри з ознаками старіння.

Чисту гіалуронову кислоту додають до косметичних засобів, що піклуються про шкіру обличчя, нігті та волосся. Також вона міститься в філерах або ж ін'єкціях для розгладження зморшок і збільшення губ.

Для регулярного догляду за ослабленою та зрілою шкірою користуйтеся денним і нічним кремами з гіалуроновою кислотою; від зморшок навколо очей користуйтесь гіалуроновим кремом для очей. Для більш інтенсивного догляду користуйтеся маскою для обличчя та сироваткою з гіалуроновою кислотою, які допоможуть швидше позбутися зморшок і розгладити шкіру.

На notino.ua ви можете знайти широкий асортимент засобів для волосся з гіалуроновою кислотою — від шампунів до інтенсивних масок і сироваток. Ці засоби чудово зволожують сухе й пошкоджене волосся, а поступове вивільнення води запобігає ламкості волосся і посіченню кінчиків.

Оберіть найкращий крем із гіалуроновою кислотою, гіалуронову сироватку або маску та поверніть своїй шкірі еластичність, подарувавши їй якісний догляд, якого вона заслуговує.

весь текст скритий текст