Перейти до основного вмісту

Коензим Q10

Коензим Q10 або вітамін Q — це речовина насиченого жовтого кольору, без смаку та запаху. Ця непомітна вітаміноподібна речовина відіграє важливу роль в утворенні енергії в клітинах. Коензим Q10 міститься в нашому тілі, діючи як антиоксидант і захищаючи клітини від передчасного старіння та токсинів. Однак із віком (після 20 років) процес утворення природного коензиму Q10 сповільнюється, а тому важливо доповнювати його, щоб шкіра не втрачала еластичності та молодості.

 

Коензим Q10 і його властивості

Коензим Q10 діє як сильний антиоксидант, захищаючи клітини від впливу вільних радикалів, виникнення яких зумовлюють психічне та фізичне навантаження, стрес і нездорове харчування. Підтримує природні функції шкіри та сприяє швидкому відновленню пошкоджених клітин.

Коензим Q10 і його вплив на шкіру

  • Запобігає утворенню зморшок і бореться із передчасним старінням шкіри.
  • Сприяє відновленню клітин і утворенню колагену й еластину в шкірі, зменшуючи в такий спосіб помітність зморшок у будь-якому віці.
  • Повертає шкірі еластичність і пружність, допомагаючи зберегти молодість шкіри.
  • Пришвидшує загоєння екземи та запалення, підтримуючи природні функції шкіри.

Косметика із вмістом коензиму Q10

Концентрація коензиму Q10, що міститься у тканинах нашого тіла, з віком швидко знижується, а тому важливо доповнювати його під час щоденного догляду за шкірою обличчя. Однак слід пам'ятати, що довготривале надлишкове використання засобів із вмістом коензиму Q10 може уповільнити природнє утворення коензиму в людському тілі, тому важливо обирати правильні засоби, відповідно до вашого віку та стану шкіри.

Сироватки для обличчя, маски та креми із вмістом коензиму Q10 допомагають відновити шкіру, розгладжуючи її та повертаючи їй свіжість і сяйво. Коензим підходить для всіх типів шкіри, досить добре переноситься чутливою шкірою, оскільки є природною речовиною для нашого тіла.

Коензим Q10 — це незамінний помічник у догляді за шкірою обличчя, а тому засоби з його вмістом неодмінно мають бути у вашій ванній. На notino.ua ви зможете знайти безліч засобів, які будуть делікатно піклуватися про шкіру вашого обличчя й усього тіла, і не важливо, чи ви тільки починаєте боротися зі зморшками, чи доглядаєте за зрілою шкірою.

весь текст скритий текст