Перейти до основного вмісту

Саліцилова кислота

Саліцилова кислота – це природна речовина, що видобувається з вербової або березової кори. Подрібнену кору обробляють окислювачами та фільтрують, у фіналі саліцилова кислота – це білий кристалічний порошок. Кислоту можна отримати й штучним шляхом із деривату ацетилсаліцилове кислоти. У косметичній і медичній промисловості використовуються обидва варіанти.

Властивості саліцилової кислоти

Вплив саліцилової кислоти на шкіру обличчя та волосся залежить від її концентрації. Невелика кількість сприяє росту клітин шкіри, вищий рівень концентрації допомагає відлущуванню шкіри (використовується при псоріазі й акне), найвищий рівень концентрації забезпечує розклад шкіри (наприклад, бородавки). Саліцилова кислота – це важливий компонент у догляді за проблемною шкірою, схильною до акне, оскільки сприяє зниженню утворення шкірного сала, досконало очищуючи шкіру.

 

Вплив саліцилової кислоти на шкіру

  • Очищає забиті пори, запобігаючи утворенню чорних цяток.
  • Глибоко очищає шкіру, сприяючи загоєнню дрібних ран й акне.
  • Дезінфікує шкіру.
  • Бореться з гормональним дисбалансом, що сприяє утворенню акне.
  • Пом'якшує загрубілу шкіру, покращуючи циркуляцію крові.
  • Стимулює вироблення колагену, покращуючи міцність шкіри й усуваючи дефекти шкіри.
  • Має ексфоліативні властивості (відлущення), покращуючи ефект інших косметичних засобів.
  • Вирівнює тон шкіри, заспокоюючи подразнення.

Вплив саліцилової кислоти на волосся

  • Активно бореться з лупою, піклуючись про жирну шкіру голови.
  • Проникає глибоко в шкіру, очищає та створює захисний бар'єр від несприятливих зовнішніх впливів.

Косметика із саліциловою кислотою

Саліцилова кислота – це безпечна сполука, котра являється ефективним доглядом за жирною шкірою, схильною до акне. Саліцилова кислота – це дуже популярний інгредієнт у косметичній промисловості, що ефективно сприяє усуненню надлишкового шкірного сала.

Влітку користуйтеся кремом із саліциловою кислотою, очищуючим тоніком із саліциловою кислотою й іншими засобами з її вмістом завжди перед сном, оскільки після нанесення шкіра схильна до пошкодження від сонячного випромінювання.

Якщо бажаєте спробувати мазь із саліциловою кислотою, шампунь із саліциловою кислотою або колекцію косметики для догляду за шкірою, схильною до акне, тоді обирайте засоби з кислим pH (4 і менше), адже такого pH достатньо для очищення закупорених пор.

Концентрація саліцилової кислоти повинна становити від 0,5 до 2% вмісту кислоти. Незмивний догляд для шкіри обличчя може містити 2%, незмивні засоби для волосся можуть мати лише 1%, а якщо саліцилова кислота використовується як консервант, її вміст не мав би перевищувати 0,5%. Якщо у вас суха та чутлива шкіра, обирайте нижчу концентрацію кислоти, адже вона може спричинити подразнення та надмірну сухість волосся.

Переконайтесь самі в силі цієї природної речовини, що бореться з неприємними проявами акне, глибоко очищаючи ваше обличчя. Саліцилова кислота, у порівнянні з іншими натуральними речовинами, не має собі рівних конкурентів. Знайдіть уже сьогодні свій новий косметичний догляд на notino.ua!

весь текст скритий текст