Перейти до основного вмісту

Літній макіяж 2017

Підберіть літній образ для будь-якої ситуації. Черпайте натхнення з наших порад і не бійтесь експериментувати! Усю продукцію для бездоганного літнього макіяжу можна знайти на цьому сайті.

Літній макіяж 2017

Модні тенденції літа 2017:

FESTIVAL FUN: Boho-chic style

Спробуйте розкутий стиль хіпі та будьте зіркою будь-якої вечірки! До об'ємних локонів і сукні з етнічною вишивкою в стилі ампір чудово підійде природній макіяж із чорними стрілками, коричневими тінями та ледь підкресленими губами.

SUMMER IN THE CITY: Electric cool style

Виділіться в сяйві світла мегаполісу за допомогою виразних кольорових тіней, рожевих губ і червоних рум'ян. В образі electric cool lady ви не залишитесь непоміченою.

SUN KISSED: Bare and bronze

До пляжного образу найкраще підійде макіяж у бронзових тонах. Макіяж має ідеально гармоніювати з вашою засмагою. І не забудьте про водостійку туш!

GIRLS NIGHT OUT: The '80s are back

80-ті повернулися, а з ними і яскравий макіяж, що підходить для шаленої вечірки! Нанесіть блискучі тіні всіх кольорів на всю повіку аж до природної складки. Також не забудьте про стрілки, соковито нафарбовані губи та ідеальний тон шкіри. Бездоганний образ для кожної party girl.

весь текст скритий текст