Makeup Revolution Brush Collectionнабір щіточок для макіяжу

Makeup Revolution Brush Collection набір щіточок для макіяжу
Makeup Revolution Brush Collection набір щіточок для макіяжу
10 кс

Код: MUR08508 | Зараз цей продукт недоступний

пензлик для нанесення тіней для повік + пензлик для коректору + Пензлик для нанесення основи + пензлик для пудри + пензлик для пудри + пензлик для контура + пензлик для нанесення освітлювача + пензлик для макіяжу + скошений пензлик для брів + очищуючий засіб для пензликів

Опис продукту Makeup Revolution Brush Collection
Властивості

Набір пензликів для макіяжу Makeup Revolution Brush Collection дозволить вам власноруч створити будь-який денний або вечірній макіяж, який виглядатиме професійно.

Властивості

Тип набору
подарунковий набір

Про бренд Makeup Revolution

Декоративна косметика Makeup Revolution створює справжню революцію у світі макіяжу. Ця лондонська компанія має у своєму портфоліо широкий вибір високоякісної та доступної продукції, яка неодмінно подарує вам радість.

Найпопулярнішими передусім є розкішні палітри тіней для очей, що виділяються своєю пігментацією та кольоровими комбінаціями. У вашій косметичці має бути хоча б одна палітра Makeup Revolution. В асортименті компанії ви дуже легко знайдете різні косметичні коштовності. Ви обов'язково помітите косметику від Makeup Revolution, доступну в багатьох варіантах для усіх відтінків шкіри.

Крім цього, цей бренд зацікавить вас оригінальним, грайливим і практичним дизайном своєї продукції, в яку ви неодмінно закохаєтесь. Додайте у свій макіяж справжню оригінальність та стиль разом із Makeup Revolution London!

Оцінка Makeup Revolution Brush Collection