Makeup Revolution Ultra Sculpt & Blend

набір щіточок для макіяжу

1×
Makeup Revolution Ultra Sculpt & Blend набір щіточок для макіяжу
Makeup Revolution Ultra Sculpt & Blend набір щіточок для макіяжу
4 кс

Код: MUR3147 | Зараз цей продукт недоступний

Набір містить: Powder Sculpt & Blend Brush + Cheek & Highlight Sculpt & Blend Brush + Ultra Metals Eyeshadow Blender + Foundation & Base Blending Sponge

Makeup Revolution Ultra Sculpt & Blend
4 кс

Опис продукту Makeup Revolution Ultra Sculpt & Blend

Набір пензликів для макіяжу Makeup Revolution Ultra Sculpt & Blend дозволить вам власноруч створити будь-який денний або вечірній макіяж, який виглядатиме професійно.

Про бренд Makeup Revolution

Декоративна косметика Makeup Revolution створює справжню революцію у світі макіяжу. Ця лондонська компанія має у своєму портфоліо широкий вибір високоякісної та доступної продукції, яка неодмінно подарує вам радість.

Найпопулярнішими передусім є розкішні палітри тіней для очей, що виділяються своєю пігментацією та кольоровими комбінаціями. У вашій косметичці має бути хоча б одна палітра Makeup Revolution. В асортименті компанії ви дуже легко знайдете різні косметичні коштовності. Ви обов'язково помітите косметику від Makeup Revolution, доступну в багатьох варіантах для усіх відтінків шкіри.

Крім цього, цей бренд зацікавить вас оригінальним, грайливим і практичним дизайном своєї продукції, в яку ви неодмінно закохаєтесь. Додайте у свій макіяж справжню оригінальність та стиль разом із Makeup Revolution London!