Marc JacobsDaisy Love туалетна вода для жінок

7×
Marc Jacobs Daisy Love туалетна вода для жінок
Marc Jacobs Daisy Love туалетна вода для жінок
Безкоштовна доставка
100 мл
2 900грн.

В наявності | Код: MAJ0685
1
Нова Пошта
четвер 27.01.2022
Особисте отримання
четвер 27.01.2022

Ви б хотіли повернутися в дитинство? Безтурботно бігати по всіяному ромашками саду? Туалетна вода Daisy Love від Marc Jacobs стала втіленням чистої любові до життя та здатна з легкістю перенести вас у світ, де не існує жодних турбот.

  • свіжий квітковий аромат із нотами деревини
  • для молодої оптимістичної жінки
  • підходить для щоденного використання

Склад аромату
На початкових нотах аромат причарує вас соковитим акордом морошки. Згодом проявиться ніжний квітковий аромат ромашок, чуттєво підкреслених нотами деревини та кашеміровим мускусом у основі композиції. Цією симфонією ви захочете насолоджуватися заново щодня.

Історія аромату
Daisy Love, представлена на ринку в 2018 році, є інтерпретацією легендарного аромату Daisy. Ароматична композиція відповідає стремлінню молодого покоління до свободи та вираження своєї індивідуальності. Так само, як і її попередницю, Daisy Love створено під керівництвом відомого парфумера Альберто Морільяса (Alberto Morillas). Ніжний флакон у вигляді квітки неодмінно прикрасить ваш косметичний столик.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
шовковиця
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
маргаритка
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
кашеміровий мускус, дріфтвуд
Тип аромату
Квіткові, Древесний

Американський модельєр Марк Джейкобс (Marc Jacobs) вже понад чверть століття розширює кордони моди. Його творчість унікальна, непередбачувана та дарує натхнення. Таємниця його успіху полягає в безстрашності, бажанні плисти проти течії, а також у пошуках несподіваної краси.

Марк Джейкобс народився в 60-х роках у Нью-Йорку, навчався у школі дизайну Parsons. Свою першу колекцію, що отримала його ім'я, модельєр розробив у 1986 році, а через рік Марк став наймолодшим дизайнером у світі, який отримав нагороду. Не менш успішними для Марка Джейкобса стали дев'яності роки, оскільки він заснував власний бренд, після чого його було призначено на посаду креативного директора будинку моди Louis Vuitton, де він створив першу в історії компанії колекцію ready-to-wear. Починаючи з 2013 року модельєр присвячує час власній творчості.

Свій унікальний стиль Марк поступово переніс у світ краси. Він вірить, що парфуми, як і мода, можуть та мають підкреслювати нашу індивідуальність й особистість. Всі парфуми Marc Jacobs — унікальні, сповнені сюрпризів і розкоші. Тепер культовим є аромат Marc Jacobs Daisy у квітковому дизайнерському флаконі та найновіше творіння — Marc Jacobs Decadence.