MEDIBLANC HEALTHY GUMS Зубна паста для захисту ясен | notino.ua | ЗНИЖКИ до 70%

MEDIBLANC Healthy Gums

Зубна паста для захисту ясен

MEDIBLANC Healthy Gums Зубна паста для захисту ясен
MEDIBLANC Healthy Gums Зубна паста для захисту ясен
MEDIBLANC Healthy Gums Зубна паста для захисту ясен
MEDIBLANC Healthy Gums Зубна паста для захисту ясен
MEDIBLANC Healthy Gums Зубна паста для захисту ясен
MEDIBLANC Healthy Gums Зубна паста для захисту ясен
MEDIBLANC Healthy Gums Зубна паста для захисту ясен
MEDIBLANC Healthy Gums Зубна паста для захисту ясен
MEDIBLANC Healthy Gums Зубна паста для захисту ясен
MEDIBLANC Healthy Gums Зубна паста для захисту ясен
MEDIBLANC Healthy Gums Зубна паста для захисту ясен
MEDIBLANC Healthy Gums Зубна паста для захисту ясен
100 мл
349грн.

Код: MEB3054 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
неділя, 26.08.2018

Опис косметики MEDIBLANC Healthy Gums

Опис:
В чому полягає  унікальність зубної пасти Healthy Gums?  Вона не тільки ідеально захищає зуби від розвитку пародонтозу, позбавляє зубного нальоту та на довгий час освіжає подих, але, разом з тим, являє собою унікальний комплекс властивостей, які не містять інші зубні пасти і завдяки яким забезпечує  досконале чищення зубів. Крім того вона дуже  делікатно  очищає ротову порожнину.

Основним принципом являється її 3 фазова функціональність. 

Фаза 1 – Зволоження
Зазвичай ми чистимо зуби всього лише декілька  хвилин і тому дуже важливо, щоб за цей короткий проміжок часу  відбулося швидке зволоження поверхні зубів, утворення піни та  рівномірний розподіл активних речовин, який прикріпить на себе  залишки їжі та зубний наліт. Тому зубна паста Healthy Gums містить  піноутворюючі компоненти, завдяки яким відбувається надзвичайно швидке зволоження поверхні зуба та які здатні прискорити процес чищення. Активні компоненти  також мають здатність проникати у  важкодоступні  місця, куди  зубна щітка не достає!  Унікальний склад пасти Healthy Gums запобігає росту шкідливих мікроорганізмів, завдяки чому  ефективно усуває неприємний запах  з рота.

Фаза 2 – ефективність компонентів та догляд за зубами
Бактерії, які осідають на зубах та яснах, являються  причиною виникнення  запалення, яке є першою ознакою  пародонтозу. Між  зубом і яснами виникають  зубо-яснові  кишені, де знаходиться осередок запалення, який  поступово призводить до оголення шийки  зуба  і кровоточивості ясен, що в свою чергу може призвести до втрати зубів. Завдяки спеціально обробленим активним речовинам зубна паста MEDIBLANC Healthy Gums сприяє профілактиці захворювань ясен та ефективно доглядає за  зубами і яснами, які вражені пародонтозом.

Healthy Gums містить унікальну комбінацію речовин  - цитрат цинку та цинк PCA, які сприяють максимальному стягуванню   тканини в місці, де ямка прилягає до зуба. Тканина, оброблена таким способом, більше не відстає від шийки зуба, а при регулярному використанні зубної пасти MEDIBLANC Healthy Gums суттєво знижує наслідки пародонтозу. Разом з тим унікальний склад пасти перешкоджає росту патогенних мікроорганізмів, завдяки чому усуває неприємний запах з роту/гінгівіт/ який є часто негативним наслідком запалення ясен. Крім того, MEDIBLANC Healthy Gums  містить унікальні дентальні мікронізовані силіки . Завдяки спеціальній обробці цих компонентів / не мають гострих країв / розмір в середньому лише  10 мкм / абразія мікронізованої силіки по відношенню до зубної емалі та ясен є низька .  Крім того, функціональність силік полягає в тому, що при чищенні зубів, кожна частинка силіки, збирає на себе кількість бруду, яка в два рази перевищує її власну вагу! Цим досягається  максимальна ефективність  чищення.! Одночасно для додаткового захисту і зміцнення зубної емалі використовується мікронізований фосфат кальцію, що дозволяє підвищити ефективність збереження мінеральних компонентів в зубах, тим самим прискорюючи процес мінералізації. У звичайних паст цей процес триває  5 хвилин!

Фаза 3 – довготривала свіжість подиху
У порівнянні із звичайними зубними пастами MEDIBLANC Healthy Gums  забезпечує довготривале  відчуття свіжості, яким  ви будете насолоджуватися довгий час   після чищення зубів. Завдяки запатентованій  рецептурі та  інкапсульованим компонентам -  натуральним  підсолоджувачам, ментолу та м'яті перцевій, поступове звільнення всіх складових протягом всього процесу чищення забезпечує відчуття свіжості, яке не зникає за пару секунд.

Зубна паста MEDIBLANC Healthy Gums  надзвичайно  делікатно захищає зуби та ясна.  Вона не містить штучні підсолоджувачі,  SLS / SLES, подразнювальні консерванти,  фтор, перекис водню,  парабени. Не  викликає сухість у роті. При регулярному використанні зубної пасти MEDIBLANC Healthy Gums  ви досягнете максимального  ефекту очищення, захисту та відбілювання зубів,  що не забезпечують  звичайні зубні пасти.

Властивості:

 • делікатно захищає  від пародонтозу
 • запобігає виникненню запалень та набряків
 • стягує ясна
 • знижує кровоточивість ясен 
 • усуває  неприємний  запах з рота
 • забезпечує тривале відчуття свіжості
 • захищає ротову порожнину завдяки натуральним компонентам у її складі

Склад:

 • унікальна комбінація речовин  - цитрату цинку та цинку PCA – сприяє   максимальному стягуванню  тканини в місці, де ямка прилягає до зуба. Завдяки чому припиняється оголення шийки зуба та  суттєво зменшуються наслідки пародонтозу
 • мікронізовані силіки - унікальні частинки розміром 10 мікронів. При чищенні зубів кожна частинка  збирає на себе кількість бруду, яка в два рази перевищує її власну вагу. Завдяки відсутності  гострих кінців вони надзвичайно делікатні до зубної емалі.
 • Мікронізований фосфат кальцію - підвищує ефективність процесу мінералізації та пришвидшує його час. Захищає та зміцнює зубну емаль
 • Натуральні підсолоджувачі, ментол та м’ята перцева з запатентованої рецептури, які містяться у капсулі, звільняючись  поступово  забезпечують  довготривале відчуття свіжості.

Спосіб застосування:
Чистьте зуби як мінімум 2 рази в день, використовуючи кількість розміром з горошину.

Про бренд MEDIBLANC

MEDIBLANC | Унікальні продукти британського бренду  MEDIBLANC  в області дентальної гігієни представляють на ринку засоби з  революційним складом та властивостями. Тільки MEDIBLANC поєднує в собі всі відомі природні високоефективні компоненти,  системи чищення та захисту, створюючи таким чином  унікальний та ефективний догляд.
MEDIBLANC пропонує вирішення проблем відбілювання зубів, чутливості зубів, кровоточивості ясен (пародонтозу). Завдяки унікальному складу  та 3 крокововій системі вирішує  первинні причини виникнення проблем.
Завдяки відсутності шкідливих речовин всі продукти компанії забезпечують делікатний захист та підходять для довготривалого використання

 

Menu