Miu Miu Miu Miuпарфумована вода для жінок

1×
Miu Miu Miu Miu парфумована вода для жінок
Miu Miu Miu Miu парфумована вода для жінок
Рекомендована роздрібна ціна
3 250грн.

Заощадьте 35%
100 мл
2 119грн.

Код: MIU0072 | В наявності
1
Нова Пошта
понеділок 15.06.2020
Особисте отримання
понеділок 15.06.2020

Опис парфумів Miu Miu Miu Miu
Склад

Молода, грайлива, хитра — саме така характеристика притаманна парфумованій воді Miu Miu від однойменного бренду. Загорніться й ви у радісний аромат, завдяки якому у вас буде чудовий настрій упродовж цілого дня.

  • свіжий квітковий аромат
  • для сучасної енергійної жінки
  • ідеально підходить для повсякденного використання

Склад аромату
Домінантним елементом ароматичної композиції, яку він також відкриває, слугує чуттєва й елегантна есенція конвалій, яка поєднується з п’янким жасмином, трояндою та свіжими зеленими тонами в серці аромату. Ця ніжна та благородна увертюра контрастує з темнішою основою, що приховує в собі Akigalawood® — елемент, який виник у результаті вилучення з пачулі та має приємний деревний і ледь перцевий аромат.

Історія аромату
Італійський модельєр Міучча Прада (Miuccia Prada) завжди хотіла відобразити свою грайливість і креативність у світі моди та краси. У 1998 році вона заснувала «молодшу сестру» Prada — бренд Miu Miu, який поєднує в собі неочікувані контрасти сучасного світу. Ця ідея відображає також перший аромат від Miu Miu, який було презентовано у 2015 році.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
конвалія, лимон, бергамот
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
жасмин, персик, чорна смородина, зелені ноти, шипшина
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
Akigalawood®, білий мускус
Тип аромату
Квіткові

Про бренд Miu Miu

Креативний модний бренд Miu Miu сповнений протиріч, він балансує між простотою та провокативністю. Miu Miu — відображення сучасної спокусливої жінки, яка не дотримується правил і живе на власний розсуд.

Своє ім'я бренд отримав від онуки засновника будинку моди Prada. Італійський модельєр Міучча Прада навмисно відхилилася від традиційної естетики своєї родинної компанії та під назвою Miu Miu створила власний простір для свого самовираження. Тоді як Prada сповідував мінімалізм у царині моди, бренд Miu Miu запропонував протилежність — чуттєву та бунтарську концепцію моди.

У 2015 році презентовано перші парфуми Miu Miu. Унікальний квітковий аромат і нетрадиційний дизайн флакона швидко завоювали серця багатьох жінок. Аромат Miu Miu став легендою у світі парфумів.

Оцінка Miu Miu Miu Miu