Montale Aoud Forest, парфумована вода унісекс 100 мл ЗНИЖКИ до 70% | notino.ua

Montale Aoud Forest

парфумована вода унісекс 100 мл

Montale Aoud Forest парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Forest парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Forest парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Forest парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Forest парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Forest парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
100 мл
2 338грн.

Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: MNT1490 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
середа, 22.08.2018

Опис парфумів Montale Aoud Forest

Montale Aoud Forest - свіжий аромат для жінок та чоловіків із сильними акордами дорогоцінного удового дерева та морськими тонами. Він належить до першої французької лінії парфумів на основі дорогоцінного дерева уд - сировини зі смолистим ароматом. Серія, яку представив світовий бренд Montale, відрізняється своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії, до їх чарівної історії. Як і в усіх ароматах бренду Montale, відомий і дещо таємничий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Aoud Forest оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну чарівну мазь.

Основу ароматичної композиції парфумів Aoud Forest складає деревина аквіларії, яку називають орлиним або агаровим деревом, чи, арабською мовою, уд. Ця чудова сировина зі смолянистим ароматом - найдорожча деревина в світі, яка вже протягом багатьох століть використовується для виробництва ладану та парфумів (переважно арабських). Цей дійсно королівський інгредієнт колись називали «рідким золотом» або «деревом богів».

Надзвичайно креативна парфумована вода Aoud Forest пропонує цілковито нове сприйняття освіжаючого аромату. Перші акорди парфумів приносять відчуття літа та моря. Морські ноти з цитрусовою свіжістю лимона та грейпфрута доповнюють ароматичні акорди розмарину й імбиру. Після підбадьорливого відкриття парфуми розкриваються ароматами зеленого лісу, зігрітого літнім сонцем. Мускус і улюблена автором троянда пом'якшують деревні тони та з'єднують все в загальну чуттєву композицію.

Aoud Forest майстерно балансує між свіжістю та повнотою, і є неймовірно оригінальним сучасним літнім ароматом із шлейфом витончених східних відтінків агарового дерева. Здається, що засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо П’єр Монталь отримав під час свого перебування в Саудівській Аравії таємні вміння східного мага та створив парфуми, які розкривають найзагадковіші півтони аромату деревини уд у просто небувалому і водночас гармонійному поєднанні з зеленими тонами.

Як і всі аромати П’єра Монталя, парфуми Aoud Forest створені з натуральних інгредієнтів  найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують їхню тривалу стійкість. Завдяки грайливості, легкості та свіжості Aoud Forest особливо підходять для теплих місяців як денні парфуми. Вони назавжди завоюють прихильність чоловіків і жінок, які люблять незвичайні свіжі літні парфуми та аромат дерева уд у оригінальній концепції. Спробувати Aoud Forest повинні також всі, хто цінує справжню якість і хотів би бути зачарованим магією історії Сходу.

На додаток до магічних ароматів із майстерно гармонізованими запашними композиціями, всі парфуми бренду Montale приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає простою та чистою елегантністю, у випадку Aoud Forest вона підкреслюється блискучим темно-коричневим кольором з відблисками золота, а практичний вибір матеріалів додає флакону унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.

Montale Aoud Forest - відтворення атмосфери лісу з ароматом моря.

Склад

склад
агарове дерево, амбра, грейпфрут, імбир, лимон, морські ноти, мускус, розмарин, троянда
Тип аромату
Водні, Деревні

Про бренд Montale

Парфумерія Montale | Montale — парфуми, народжені від любові до чарівних ароматів і історії Сходу. Ці парфуми належать до портфоліо французького бренду Montale, який відрізняється любов’ю до ароматів Сходу й Аравії, до їх чарівної історії. Парфуми Montale представляють західному світу привабливий східний аромат. У кожному флаконі таємнича атмосфера Сходу поєднується з пристрастю творця та засновника бренду П’єра Монталя (Pierre Montale), а всі аромати цього оригінального бренду схожі на чарівну мазь, що приносить щастя чи еліксир любові.
Бренд Montale заснував у Парижі в 2003 році П’єр Монталь, для більшості — таємничий дизайнер парфумів, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де він створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після повернення до Парижа він почав створювати для західного ринку оригінальні парфуми, натхненні його досвідом, отриманим на Сході. Для всіх своїх ароматичних творінь він завжди обирає природні матеріали найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість парфумів.
Для своїх жіночих, чоловічих та унісекс парфумів П’єр Монталь використовує як основну складову характерні арабські есенції, особливо цінної деревини. У них можна знайти кедр, сандалове або орлине дерево, відоме також як агарове дерево або (арабською) «удх». Особливу роль у творіннях П’єра відіграє щойно згадане агарове дерево. Бренд Montale вивів на ринок першу французьку лінію парфумерії, присвячену цій захопливій сировині зі смолистим ароматом, найдорожчій деревині у світі, яка впродовж століть використовувалась для виробництва ладану та парфумів, особливо арабських. Агарове дерево є справжнім королівським інгредієнтом в усьому світі парфумерії, а особливо на Сході, де його цінують за виразні афродизіакальні властивості. Не випадково, що це дерево також відоме як «рідке золото» або «дерево богів».
Перші парфуми бренду Montale одразу ж швидко завоювали велику популярність і позитивні відгуки не лише від клієнтів, а й професіоналів, критиків парфумерії. Портфоліо парфумів Montale значне (П’єр має вже близько сотні ароматів на своєму рахунку) та багатогранне. Від темних, заряджених емоціями, коктейлів, через аромати, що спливають солодким нектаром, і парфумів типу «аромат шкіри» аж до оптимістичних життєствердних витворів. Парфуми Montale надають можливість пройти звивистим шляхом, де за кожним рогом нас очікує ще одне нове відкриття та нові пригоди. Всі вони, звичайно, відзначаються найвищою якістю і не тільки тому користуються популярністю серед багатьох видатних особистостей і знаменитостей.
Не лише аромат бренду Montale, але й їх упаковка є вкрай оригінальною. Їх дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, а практичний аспект додає флаконам унікальності. Вони зроблені з алюмінію, що забезпечує парфумам надійний захист, а флаконам — високу міцність. Крім того, незвичний матеріал флаконів парфумів Montale ідеально підходить для подорожей.
Виберіть для себе власний еліксир любові або чарівну мазь, що приносить удачу, з-поміж парфумів Montale і дозвольте зачарувати себе магією історії Сходу.

Menu