Перейти до основного вмісту

Парфуми Montale

Montale – це французькі нішеві парфуми, що відрізняються своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та до їх неймовірної історії.

 

У кожному флаконі поєднується таємнича атмосфера Сходу із пристрастю творця та засновника компанії – П'єра Монталя.Усі аромати цього оригінального бренду – немов еліксири щастя.

Бренд Montale заснував П'єр Монталь в Парижі у 2003 році. Для більшості – таємничий парфумер, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після свого повернення в Париж він почав створювати оригінальні аромати. 

Для своїх ароматичних шедеврів парфумер завжди обирає натуральні матеріали найвищої якості, особливо рідкісні види деревини. У його парфумах ми часто можемо зустрітись з орлиним деревом, яке також відоме як дерево уд або ж агарове дерево. Часто його називають також «рідким золотом».

Парфуми Montale швидко завойовують велику популярність та позитивні відгуки не лише від клієнтів, але й від відомих модних критиків. За допомогою парфумів Montale перед вами відкриється нове життя, сповнене безлічі відкриттів і пригод.

весь текст скритий текст