Montale Aoud Lime

парфумована вода унісекс 100 мл

3×
Montale Aoud Lime парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Lime парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Lime парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Lime парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Lime парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Lime парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
Montale Aoud Lime парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Lime парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
100 мл
2 403грн.

Код: MNT1466 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
середа, 23.01.2019
Особисте отримання
середа, 23.01.2019
Montale Aoud Lime
100 мл | 2 403грн.

Опис парфумів Montale Aoud Lime

Montale Aoud Lime - деревно-квітковий та пряний аромат для жінок і чоловіків із сильними акордами дорогоцінного дерева уд та троянди. Він належить до першої французької лінії парфумів на основі дорогоцінного дерева уд - сировини зі смолистим ароматом. Серія, яку представив світовий бренд Montale, відрізняється своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії, до їх чарівної історії. Як і в усіх ароматах бренду Montale, відомий і дещо таємничий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Aoud Lime оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну чарівну мазь.

Основу ароматичної композиції парфумів Aoud Lime складає деревина аквіларії, яку також називають орлиним або агаровим деревом, чи, арабською мовою, уд. Ця чудова сировина зі смолянистим ароматом - найдорожча деревина в світі, яка вже протягом багатьох століть використовується для виробництва ладану та парфумів (переважно арабських). Цей дійсно королівський інгредієнт колись називали «рідким золотом» або «деревом богів».

Елегантна й екзотична парфумована вода Aoud Lime є захоплюючою інтерпретацією популярної комбінації агарового дерева та королеви квітів - троянди. Вони поєднані один з одним у багатій і могутній гармонії. Проте ці надзвичайно успішні парфуми пропонують дещо набагато більше. Чуттєвість і велич вкрай рідкісного удового дерева з пакистанських гір у ароматичній композиції Montale Aoud Lime освіжає і водночас пом'якшує акорди індійських троянд та італійського ірису. Кінцеві ноти поєднують у собі сандал і пачулі з пряним відтінком шафрану. Від загального аромату перехоплює дихання, пробуджується захват і неймовірна чуттєвість.

Aoud Lime - захоплююча парфумована вода, сповнена елегантності й екзотики, яка ідеально підходить як для чоловіків, так і для жінок. Здається, що засновник бренду Montale і творець всіх парфумів у його портфоліо П’єр Монталь отримав під час свого перебування в Саудівській Аравії таємні вміння східного мага та створив парфуми, які розкривають найкращі півтони аромату дерева уд у просто приголомшливій і майстерно збалансованій композиції.

Як і всі аромати П’єра Монталя, парфуми Aoud Lime створені з натуральних інгредієнтів  найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують їхню тривалу стійкість. Завдяки теплим відтінкам Aoud Lime особливо добре підходять для використання і вдень, і ввечері в холодну пору року. Вони назавжди привернуть жінок і чоловіків, які люблять типове поєднання східного аромату дерева уд та троянди в оригінальній концепції. Спробувати Aoud Lime повинні всі, хто цінує справжню якість і хотів би бути зачарованим магією історії Сходу.

На додаток до магічних ароматів із майстерно гармонізованими запашними композиціями, всі парфуми бренду Montale приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає простою та чистою елегантністю, яка у випадку Aoud Lime підкреслена блискучим глибоким темно-синім кольором, а практичний вибір матеріалу додає унікальності флакону. Для упаковки П’єр Монталь використав алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.

Montale Aoud Lime - чуттєвість і благородство дерева уд у елегантній, екзотичній та просто геніальній композиції.

Склад

склад
агарове дерево, бурштин, ірис, пачулі, сандалове дерево, троянда, шафран
Тип аромату
Деревні, Пряні

Про бренд Montale

Montale — це французькі нішеві парфуми, що відрізняються своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та до їх неймовірної історії. У кожному флаконі поєднується таємнича атмосфера Сходу із пристрастю творця та засновника компанії — П'єра Монталя. Усі аромати цього оригінального бренду — немов еліксири щастя.

Бренд Montale заснував П'єр Монталь в Парижі у 2003 році. Для більшості — таємничий парфумер, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після свого повернення в Париж він почав створювати оригінальні аромати.

Для своїх ароматичних шедеврів парфумер завжди обирає натуральні матеріали найвищої якості, особливо рідкісні види деревини. У його парфумах ми часто можемо зустрітись з орлиним деревом, яке також відоме як дерево уд або ж агарове дерево. Часто його називають також «рідким золотом».

Оцінка Montale Aoud Lime

Додати нову рецензію

5.0
3 оцінка
3
вигляд флакона
стійкість аромату
інтенсивність
загальне враження