Montale Aoud Safran

парфумована вода унісекс 100 мл

Montale Aoud Safran парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Safran парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Safran парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Safran парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Safran парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Safran парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
Montale Aoud Safran парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Safran парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
100 мл
2 222грн.

Код: MNT1494 | Більш ніж 5 шт. у наявності
шт.
КУРЄР (Міст Експрес)
вівторок, 23.10.2018
Особисте отримання
понеділок, 22.10.2018
Montale Aoud Safran
100 мл | 2 222грн.

Опис парфумів Montale Aoud Safran

Montale Aoud Safran - східний пряно-деревний аромат для жінок і чоловіків із виразними акордами дорогоцінного удового дерева. Він належить до першої французької лінії парфумів, присвяченої дорогоцінному дереву уд - сировині із смолистим ароматом. Цю лінію представив світовий бренд Montale, який відрізняється своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та їхньої загадкової історії. Як і всі аромати бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Aoud Safran оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь.

У центрі ароматичної композиції парфумерної води Aoud Safran - деревина аквіларії, яку називають орлиним деревом, агаровим деревом або, арабською мовою, уд. Це чудова сировина зі смолянистим ароматом, найдорожча деревина в світі, яка вже протягом багатьох століть використовується для виробництва ладану та парфумів, переважно арабських. Цей дійсно королівський інгредієнт, який колись називали «рідким золотом» або «деревом богів», поєднується у композиції Montale Aoud Safran з ароматами троянди та шафрану.

Парфумерна вода Aoud Safran - незвичайне поєднання трьох складових із потужним ефектом. Дорогоцінний шафран, містичне агарове дерево та троянда з Аравії разом формують дуже чуттєвий аромат. У мінімалістичній композиції виділяється вишуканий зігріваючий шафран і виразні ноти троянди, яка додає солодкості дивовижно ніжній деревині агарового дерева.

Здається, що засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо П’єр Монталь набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив композицію, яка з трьома, по суті, лінійними складовими формує свіжий, ледь солодкуватий та одночасно чуттєвий, глибокий і зігріваючий аромат.

Як і всі інші творіння П’єра Монталя, парфумерна вода Aoud Safran створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату. Завдяки своїй здатності зігрівати Aoud Safran більше підходить для холодних місяців, але водночас свіжість і приязність цих парфумів дають можливість використовувати їх протягом усього року як вдень, так і ввечері. Ця парфумерна вода назавжди завоює прихильність жінок і чоловіків, які віддають перевагу поєднанню ароматів троянди та агарового дерева з оригінальним додатком. Спробувати Aoud Roses Petals варто тим, хто цінує справжню якість і прагне відчути подих магії стародавнього Сходу.

Окрім магічних ароматів із майстерно підібраними парфумерними композиціями, всі парфуми бренду Montale приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Aoud Safran підкреслює блискучий червоно-коричневий колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.

Montale Aoud Safran - чуттєве поєднання троянди, агарового дерева та шафрану.

Склад

склад
агарове дерево, троянда, шафран
Тип аромату
Деревні, Пряні

Про бренд Montale

Парфумерія Montale | Montale — парфуми, народжені від любові до чарівних ароматів і історії Сходу. Ці парфуми належать до портфоліо французького бренду Montale, який відрізняється любов’ю до ароматів Сходу й Аравії, до їх чарівної історії. Парфуми Montale представляють західному світу привабливий східний аромат. У кожному флаконі таємнича атмосфера Сходу поєднується з пристрастю творця та засновника бренду П’єра Монталя (Pierre Montale), а всі аромати цього оригінального бренду схожі на чарівну мазь, що приносить щастя чи еліксир любові.
Бренд Montale заснував у Парижі в 2003 році П’єр Монталь, для більшості — таємничий дизайнер парфумів, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де він створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після повернення до Парижа він почав створювати для західного ринку оригінальні парфуми, натхненні його досвідом, отриманим на Сході. Для всіх своїх ароматичних творінь він завжди обирає природні матеріали найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість парфумів.
Для своїх жіночих, чоловічих та унісекс парфумів П’єр Монталь використовує як основну складову характерні арабські есенції, особливо цінної деревини. У них можна знайти кедр, сандалове або орлине дерево, відоме також як агарове дерево або (арабською) «удх». Особливу роль у творіннях П’єра відіграє щойно згадане агарове дерево. Бренд Montale вивів на ринок першу французьку лінію парфумерії, присвячену цій захопливій сировині зі смолистим ароматом, найдорожчій деревині у світі, яка впродовж століть використовувалась для виробництва ладану та парфумів, особливо арабських. Агарове дерево є справжнім королівським інгредієнтом в усьому світі парфумерії, а особливо на Сході, де його цінують за виразні афродизіакальні властивості. Не випадково, що це дерево також відоме як «рідке золото» або «дерево богів».
Перші парфуми бренду Montale одразу ж швидко завоювали велику популярність і позитивні відгуки не лише від клієнтів, а й професіоналів, критиків парфумерії. Портфоліо парфумів Montale значне (П’єр має вже близько сотні ароматів на своєму рахунку) та багатогранне. Від темних, заряджених емоціями, коктейлів, через аромати, що спливають солодким нектаром, і парфумів типу «аромат шкіри» аж до оптимістичних життєствердних витворів. Парфуми Montale надають можливість пройти звивистим шляхом, де за кожним рогом нас очікує ще одне нове відкриття та нові пригоди. Всі вони, звичайно, відзначаються найвищою якістю і не тільки тому користуються популярністю серед багатьох видатних особистостей і знаменитостей.
Не лише аромат бренду Montale, але й їх упаковка є вкрай оригінальною. Їх дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, а практичний аспект додає флаконам унікальності. Вони зроблені з алюмінію, що забезпечує парфумам надійний захист, а флаконам — високу міцність. Крім того, незвичний матеріал флаконів парфумів Montale ідеально підходить для подорожей.
Виберіть для себе власний еліксир любові або чарівну мазь, що приносить удачу, з-поміж парфумів Montale і дозвольте зачарувати себе магією історії Сходу.

Menu