Montale Aoud Safran парфумована вода унісекс

3×
Montale Aoud Safran парфумована вода унісекс
Montale Aoud Safran парфумована вода унісекс
100 мл

Код: MNT1494 | Зараз цей продукт недоступний
Подарунок для вас
Придбайте будь-яку продукцію на суму від 1300 грн та в подарунок виберіть пляжну сумку або скляну пляшку для води у подарунок.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас

Опис Montale Aoud Safran
Склад

Montale Aoud Safran - східний пряно-деревний аромат для жінок і чоловіків із виразними акордами дорогоцінного удового дерева. Він належить до першої французької лінії парфумів, присвяченої дорогоцінному дереву уд - сировині із смолистим ароматом. Цю лінію представив світовий бренд Montale, який відрізняється своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та їхньої загадкової історії. Як і всі аромати бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Aoud Safran оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь.

У центрі ароматичної композиції парфумерної води Aoud Safran - деревина аквіларії, яку називають орлиним деревом, агаровим деревом або, арабською мовою, уд. Це чудова сировина зі смолянистим ароматом, найдорожча деревина в світі, яка вже протягом багатьох століть використовується для виробництва ладану та парфумів, переважно арабських. Цей дійсно королівський інгредієнт, який колись називали «рідким золотом» або «деревом богів», поєднується у композиції Montale Aoud Safran з ароматами троянди та шафрану.

Парфумерна вода Aoud Safran - незвичайне поєднання трьох складових із потужним ефектом. Дорогоцінний шафран, містичне агарове дерево та троянда з Аравії разом формують дуже чуттєвий аромат. У мінімалістичній композиції виділяється вишуканий зігріваючий шафран і виразні ноти троянди, яка додає солодкості дивовижно ніжній деревині агарового дерева.

Здається, що засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо П’єр Монталь набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив композицію, яка з трьома, по суті, лінійними складовими формує свіжий, ледь солодкуватий та одночасно чуттєвий, глибокий і зігріваючий аромат.

Як і всі інші творіння П’єра Монталя, парфумерна вода Aoud Safran створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату. Завдяки своїй здатності зігрівати Aoud Safran більше підходить для холодних місяців, але водночас свіжість і приязність цих парфумів дають можливість використовувати їх протягом усього року як вдень, так і ввечері. Ця парфумерна вода назавжди завоює прихильність жінок і чоловіків, які віддають перевагу поєднанню ароматів троянди та агарового дерева з оригінальним додатком. Спробувати Aoud Roses Petals варто тим, хто цінує справжню якість і прагне відчути подих магії стародавнього Сходу.

Окрім магічних ароматів із майстерно підібраними парфумерними композиціями, всі парфуми бренду Montale приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Aoud Safran підкреслює блискучий червоно-коричневий колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.

Montale Aoud Safran - чуттєве поєднання троянди, агарового дерева та шафрану.

Склад

склад
троянда, шафран, агарове дерево
Тип аромату
Пряні, Древесний

Про бренд Montale

Montale — це французькі нішеві парфуми, що відрізняються своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та до їх неймовірної історії. У кожному флаконі поєднується таємнича атмосфера Сходу із пристрастю творця та засновника компанії — П'єра Монталя. Усі аромати цього оригінального бренду — немов еліксири щастя.

Бренд Montale заснував П'єр Монталь в Парижі у 2003 році. Для більшості — таємничий парфумер, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після свого повернення в Париж він почав створювати оригінальні аромати.

Для своїх ароматичних шедеврів парфумер завжди обирає натуральні матеріали найвищої якості, особливо рідкісні види деревини. У його парфумах ми часто можемо зустрітись з орлиним деревом, яке також відоме як дерево уд або ж агарове дерево. Часто його називають також «рідким золотом».

Оцінка Montale Aoud Safran3