Montale Fougeres Marine парфумована вода унісекс

5×
Montale Fougeres Marine парфумована вода унісекс
Montale Fougeres Marine парфумована вода унісекс
100 мл

Код: MNT1502 | Зараз цей продукт недоступний

Опис Montale Fougeres Marine
Склад

Montale Fougeres Marine - духмяний водний аромат для жінок і чоловіків з виразною морською ноткою. Ця парфумерна вода представлена французьким брендом, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їх загадковій історії, пропонує справжній аромат моря з оригінальними напівтонами моху. Як і всі аромати бренду Montale, славетний та дещо загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale), наділив парфумерну воду Fougeres Marine оригінальним змістом, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь.

Парфумерна вода Fougeres Marine - це гармонія папороті на основі свіжих тонів моря та прохолодного мускусу. Мускус, лаванда, пачулі, морські тони, мох і герань поєднуються у свіжій композиції, якій ароматична нотка лаванди й герані додає класичності та елегантності, мускус - чуттєвості, мох - глибини, а пачулі - несподіваного натяку на тепло.

Немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale та творець всіх парфумів його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємничих вмінь східного мага та створив унікальний аромат, у якому переважаючі морські та ароматичні мотиви оригінально та водночас гармонійно поєднуються зі, здавалось би, контрастними тонами. Подібно до всіх парфумерних творінь П’єр Монталь також створив парфумерну воду Fougeres Marine з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату.

Fougeres Marine може буквально відтворити море, сонце, літо й пляж.  Вона особливо підходить для літнього сезону як щоденний аромат, але в будь-який період року й в будь-який час Вас оповиє прекрасна атмосфера комфорту. Montale Fougeres Marine назавжди приверне увагу тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу літньому морському аромату, особливо в оригінальній композиції. Її також варто спробувати всім тим, хто цінує справжню якість і прагне відчути подих магії стародавнього Сходу. Окрім захопливих ароматів з майстерно збалансованими духмяними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Fougeres Marine підкреслює приваблива срібляста барва «металік», а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. П’єр Монталь зробив оригінальний вибір на користь алюмінію, який ідеально захищає парфум.

Montale Fougeres Marine - аромати літа.

Склад

склад
пачулі, мох, морські ноти, мускус, лаванда
Тип аромату
Ароматичні, Водні

Про бренд Montale

Montale — це французькі нішеві парфуми, що відрізняються своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та до їх неймовірної історії. У кожному флаконі поєднується таємнича атмосфера Сходу із пристрастю творця та засновника компанії — П'єра Монталя. Усі аромати цього оригінального бренду — немов еліксири щастя.

Бренд Montale заснував П'єр Монталь в Парижі у 2003 році. Для більшості — таємничий парфумер, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після свого повернення в Париж він почав створювати оригінальні аромати.

Для своїх ароматичних шедеврів парфумер завжди обирає натуральні матеріали найвищої якості, особливо рідкісні види деревини. У його парфумах ми часто можемо зустрітись з орлиним деревом, яке також відоме як дерево уд або ж агарове дерево. Часто його називають також «рідким золотом».

Оцінка Montale Fougeres Marine5