Montale Fougeres Marine

парфумована вода унісекс 100 мл

Montale Fougeres Marine парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Fougeres Marine парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Fougeres Marine парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Fougeres Marine парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Fougeres Marine парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Fougeres Marine парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
Montale Fougeres Marine парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Fougeres Marine парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
Безкоштовна доставка
100 мл
2 218грн.

Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: MNT1502 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
вівторок, 27.11.2018
Особисте отримання
понеділок, 26.11.2018
Montale Fougeres Marine
100 мл | 2 218грн.

Опис парфумів Montale Fougeres Marine

Montale Fougeres Marine - духмяний водний аромат для жінок і чоловіків з виразною морською ноткою. Ця парфумерна вода представлена французьким брендом, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їх загадковій історії, пропонує справжній аромат моря з оригінальними напівтонами моху. Як і всі аромати бренду Montale, славетний та дещо загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale), наділив парфумерну воду Fougeres Marine оригінальним змістом, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь.

Парфумерна вода Fougeres Marine - це гармонія папороті на основі свіжих тонів моря та прохолодного мускусу. Мускус, лаванда, пачулі, морські тони, мох і герань поєднуються у свіжій композиції, якій ароматична нотка лаванди й герані додає класичності та елегантності, мускус - чуттєвості, мох - глибини, а пачулі - несподіваного натяку на тепло.

Немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale та творець всіх парфумів його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємничих вмінь східного мага та створив унікальний аромат, у якому переважаючі морські та ароматичні мотиви оригінально та водночас гармонійно поєднуються зі, здавалось би, контрастними тонами. Подібно до всіх парфумерних творінь П’єр Монталь також створив парфумерну воду Fougeres Marine з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату.

Fougeres Marine може буквально відтворити море, сонце, літо й пляж.  Вона особливо підходить для літнього сезону як щоденний аромат, але в будь-який період року й в будь-який час Вас оповиє прекрасна атмосфера комфорту. Montale Fougeres Marine назавжди приверне увагу тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу літньому морському аромату, особливо в оригінальній композиції. Її також варто спробувати всім тим, хто цінує справжню якість і прагне відчути подих магії стародавнього Сходу. Окрім захопливих ароматів з майстерно збалансованими духмяними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Fougeres Marine підкреслює приваблива срібляста барва «металік», а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. П’єр Монталь зробив оригінальний вибір на користь алюмінію, який ідеально захищає парфум.

Montale Fougeres Marine - аромати літа.

Склад

склад
лаванда, морські ноти, мох, мускус, пачулі
Тип аромату
Ароматичні, Водні

Про бренд Montale

Парфумерія Montale | Montale — парфуми, народжені від любові до чарівних ароматів і історії Сходу. Ці парфуми належать до портфоліо французького бренду Montale, який відрізняється любов’ю до ароматів Сходу й Аравії, до їх чарівної історії. Парфуми Montale представляють західному світу привабливий східний аромат. У кожному флаконі таємнича атмосфера Сходу поєднується з пристрастю творця та засновника бренду П’єра Монталя (Pierre Montale), а всі аромати цього оригінального бренду схожі на чарівну мазь, що приносить щастя чи еліксир любові.
Бренд Montale заснував у Парижі в 2003 році П’єр Монталь, для більшості — таємничий дизайнер парфумів, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де він створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після повернення до Парижа він почав створювати для західного ринку оригінальні парфуми, натхненні його досвідом, отриманим на Сході. Для всіх своїх ароматичних творінь він завжди обирає природні матеріали найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість парфумів.
Для своїх жіночих, чоловічих та унісекс парфумів П’єр Монталь використовує як основну складову характерні арабські есенції, особливо цінної деревини. У них можна знайти кедр, сандалове або орлине дерево, відоме також як агарове дерево або (арабською) «удх». Особливу роль у творіннях П’єра відіграє щойно згадане агарове дерево. Бренд Montale вивів на ринок першу французьку лінію парфумерії, присвячену цій захопливій сировині зі смолистим ароматом, найдорожчій деревині у світі, яка впродовж століть використовувалась для виробництва ладану та парфумів, особливо арабських. Агарове дерево є справжнім королівським інгредієнтом в усьому світі парфумерії, а особливо на Сході, де його цінують за виразні афродизіакальні властивості. Не випадково, що це дерево також відоме як «рідке золото» або «дерево богів».
Перші парфуми бренду Montale одразу ж швидко завоювали велику популярність і позитивні відгуки не лише від клієнтів, а й професіоналів, критиків парфумерії. Портфоліо парфумів Montale значне (П’єр має вже близько сотні ароматів на своєму рахунку) та багатогранне. Від темних, заряджених емоціями, коктейлів, через аромати, що спливають солодким нектаром, і парфумів типу «аромат шкіри» аж до оптимістичних життєствердних витворів. Парфуми Montale надають можливість пройти звивистим шляхом, де за кожним рогом нас очікує ще одне нове відкриття та нові пригоди. Всі вони, звичайно, відзначаються найвищою якістю і не тільки тому користуються популярністю серед багатьох видатних особистостей і знаменитостей.
Не лише аромат бренду Montale, але й їх упаковка є вкрай оригінальною. Їх дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, а практичний аспект додає флаконам унікальності. Вони зроблені з алюмінію, що забезпечує парфумам надійний захист, а флаконам — високу міцність. Крім того, незвичний матеріал флаконів парфумів Montale ідеально підходить для подорожей.
Виберіть для себе власний еліксир любові або чарівну мазь, що приносить удачу, з-поміж парфумів Montale і дозвольте зачарувати себе магією історії Сходу.