Montale Intense Tiare

парфумована вода унісекс 100 мл

Montale Intense Tiare парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Intense Tiare парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Intense Tiare парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Intense Tiare парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Intense Tiare парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Intense Tiare парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
Montale Intense Tiare парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Intense Tiare парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
100 мл
2 203грн.

Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: MNT1630 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
КУРЄР (Міст Експрес)
четвер, 25.10.2018
Особисте отримання
середа, 24.10.2018
Montale Intense Tiare
100 мл | 2 203грн.

Опис парфумів Montale Intense Tiare

Montale Intense Tiare - східний квітковий аромат для жінок і чоловіків з виразною акордовою ноткою таїтянської гарденії. Ця парфумерна вода представлена французьким брендом, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їх загадковій історії, пропонує захопливий аромат, який поєднує рідкісну гарденію з Таїті з кокосом, ваніллю та з іншими майстерно виваженими відтінками. Як і всі аромати бренду Montale, славетний та дещо загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale), наділив парфумерну воду Intense Tiare оригінальним змістом, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь.

Ароматична композиція парфумерної води Montale Intense Tiare побудована навколо центрального тону рідкісної таїтянської гарденії (квітки тіарі) з її неймовірно привабливим ароматом. З цієї природної коштовності тропічного Таїті місцеві жителі сплітають традиційні квіткові вінки для відвідувачів острова, які потім дарують їм на знак сердечного привітання. Безсмертну таїтянську гарденію в парфумерній воді Intense Tiare супроводжують ноти кокосу, троянди, жасмину, іланг-ілангу та ванілі. Результатом є багатий і гармонійний аромат, який запрошує Вас відвідати прекрасний тропічний острів у Тихому океані.

Цілісний аромат Montale Intense Tiare, що гармонійно поєднує в собі домінуючі білі квіткові відтінки з солодкими, кокосовими та ванільними тонами та дивовижними тропічними й іншими квітковими нотами, абсолютно захопливий та чарівний. Немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale та творець всіх парфумів його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємничих вмінь східного мага та створив парфумерну воду, яку без сумніву можна назвати царівною всіх ароматів гарденії. Intense Tiare прекрасно підтверджує свою назву «інтенсивна таїтянська гарденія» - це справді п’янкий екстаз у флаконі.

Подібно до всіх парфумерних творінь П’єр Монталь створив парфумерну воду Intense Tiare з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату. Montale Intense Tiare підходить для цілорічного використання впродовж дня та ввечері. Хоча аромат найкраще розкриється літніми днями, ця захоплива парфумерна вода перенесе свого власника на тропічний острів у будь-який час. Вона назавжди приверне увагу тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу інтенсивним білим квітковим ароматам, особливо з рідкісною таїтянською гарденією в головній ролі. Парфумерну воду Montale Intense Tiare також варто спробувати тим, хто цінує справжню якість у поєднанні з оригінальністю.

Окрім захопливих ароматів з майстерно збалансованими духмяними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Intense Tiare підкреслює привабливий світлий срібний колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. П’єр Монталь зробив оригінальний вибір на користь алюмінію, який ідеально захищає парфум.

Montale Intense Tiare - чарівний аромат таїтянської гарденії, кокосового горіха й ванілі в багатій і гармонійній композиції.

Склад

склад
ваніль, жасмин, жасміновидна гарденія, ілінг-іланг, кокос, троянда
Тип аромату
Квіткові, Східні

Про бренд Montale

Парфумерія Montale | Montale — парфуми, народжені від любові до чарівних ароматів і історії Сходу. Ці парфуми належать до портфоліо французького бренду Montale, який відрізняється любов’ю до ароматів Сходу й Аравії, до їх чарівної історії. Парфуми Montale представляють західному світу привабливий східний аромат. У кожному флаконі таємнича атмосфера Сходу поєднується з пристрастю творця та засновника бренду П’єра Монталя (Pierre Montale), а всі аромати цього оригінального бренду схожі на чарівну мазь, що приносить щастя чи еліксир любові.
Бренд Montale заснував у Парижі в 2003 році П’єр Монталь, для більшості — таємничий дизайнер парфумів, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де він створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після повернення до Парижа він почав створювати для західного ринку оригінальні парфуми, натхненні його досвідом, отриманим на Сході. Для всіх своїх ароматичних творінь він завжди обирає природні матеріали найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість парфумів.
Для своїх жіночих, чоловічих та унісекс парфумів П’єр Монталь використовує як основну складову характерні арабські есенції, особливо цінної деревини. У них можна знайти кедр, сандалове або орлине дерево, відоме також як агарове дерево або (арабською) «удх». Особливу роль у творіннях П’єра відіграє щойно згадане агарове дерево. Бренд Montale вивів на ринок першу французьку лінію парфумерії, присвячену цій захопливій сировині зі смолистим ароматом, найдорожчій деревині у світі, яка впродовж століть використовувалась для виробництва ладану та парфумів, особливо арабських. Агарове дерево є справжнім королівським інгредієнтом в усьому світі парфумерії, а особливо на Сході, де його цінують за виразні афродизіакальні властивості. Не випадково, що це дерево також відоме як «рідке золото» або «дерево богів».
Перші парфуми бренду Montale одразу ж швидко завоювали велику популярність і позитивні відгуки не лише від клієнтів, а й професіоналів, критиків парфумерії. Портфоліо парфумів Montale значне (П’єр має вже близько сотні ароматів на своєму рахунку) та багатогранне. Від темних, заряджених емоціями, коктейлів, через аромати, що спливають солодким нектаром, і парфумів типу «аромат шкіри» аж до оптимістичних життєствердних витворів. Парфуми Montale надають можливість пройти звивистим шляхом, де за кожним рогом нас очікує ще одне нове відкриття та нові пригоди. Всі вони, звичайно, відзначаються найвищою якістю і не тільки тому користуються популярністю серед багатьох видатних особистостей і знаменитостей.
Не лише аромат бренду Montale, але й їх упаковка є вкрай оригінальною. Їх дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, а практичний аспект додає флаконам унікальності. Вони зроблені з алюмінію, що забезпечує парфумам надійний захист, а флаконам — високу міцність. Крім того, незвичний матеріал флаконів парфумів Montale ідеально підходить для подорожей.
Виберіть для себе власний еліксир любові або чарівну мазь, що приносить удачу, з-поміж парфумів Montale і дозвольте зачарувати себе магією історії Сходу.