Montale Sandflowers парфумована вода унісекс

1×
Montale Sandflowers парфумована вода унісекс
Montale Sandflowers парфумована вода унісекс
100 мл

Код: MNT1518 | Зараз цей продукт недоступний
Подарунок для вас
Виберіть Notino Safety Kit або Notino Travel Kit у кошику в подарунок, за умови придбання парфумів на суму від 1500 грн.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас

Опис Montale Sandflowers
Склад

Montale Sandflowers - духмяний деревний аромат для жінок і чоловіків із виразними морськими відтінками. Ця парфумерна вода від французького бренду парфумів, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їхній загадковій історії, пропонує свіжий аромат, який нагадує літню відпустку на морі. Як і в усіх ароматах бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Sandflowers оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь.

Парфумерна вода Sandflowers - аромат океану, доповнений спокійною прохолодою ягід ялівцю, з основою з сандалового дерева і дубового моху, часто відомого як евернія. Загальна ароматична композиція викликає в уяві думки про сонячне світло та подорож на Схід. Подібно до всіх інших творінь П’єра Монталя парфумерна вода Sandflowers створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату.

Montale Sandflowers пропонує виразний і надзвичайно автентичний аромат моря з чудовими нотами ялівцю. Здається, немовби Ви справді знаходитеся за декілька метрів від океанських хвиль і вдихаєте аромат солоної води, сонця та ялівцевого лісу поблизу. Композиція завершується розкішною м'якістю сандалового дерева. Здається, немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив аромат, який може миттєво перенести свого власника у сонячну відпустку на морі десь далеко на Сході.

Завдяки прекрасній сандаловій ноті парфумерна вода Montale Sandflowers підходить для зимових місяців, але морські відтінки роблять її придатною для використання впродовж усього року. Це ідеальний денний та вечірній аромат, який завжди здатний підняти настрій своєму власнику. Парфумерна вода Montale Sandflowers назавжди завоює прихильність тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу морським ароматам, особливо в креативних композиціях та у поєднанні з деревними відтінками. Її також варто спробувати тим, хто цінує справжню якість у поєднанні з оригінальністю.

Окрім захоплюючих ароматів із майстерними парфумерними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Sandflowers підкреслює приємний ніжно-сріблястий колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.

Montale Sandflowers - аромат літньої відпустки на морі.

Склад

склад
ялівець, мох, морські ноти, сандалове дерево
Тип аромату
Ароматичні, Древесний

Про бренд Montale

Montale — це французькі нішеві парфуми, що відрізняються своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та до їх неймовірної історії. У кожному флаконі поєднується таємнича атмосфера Сходу із пристрастю творця та засновника компанії — П'єра Монталя. Усі аромати цього оригінального бренду — немов еліксири щастя.

Бренд Montale заснував П'єр Монталь в Парижі у 2003 році. Для більшості — таємничий парфумер, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після свого повернення в Париж він почав створювати оригінальні аромати.

Для своїх ароматичних шедеврів парфумер завжди обирає натуральні матеріали найвищої якості, особливо рідкісні види деревини. У його парфумах ми часто можемо зустрітись з орлиним деревом, яке також відоме як дерево уд або ж агарове дерево. Часто його називають також «рідким золотом».

Оцінка Montale Sandflowers1