MontaleSpicy Aoud парфумована вода унісекс

Montale Spicy Aoud парфумована вода унісекс
Montale Spicy Aoud парфумована вода унісекс
100 мл
2 370грн.

Більш ніж 5 шт. у наявності | Код: MNT2191
1
Нова Пошта
понеділок 07.02.2022
Особисте отримання
понеділок 07.02.2022

Spicy Aoud - східний деревний аромат для жінок і чоловіків із портфоліо французького бренду парфумів Montale, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їхній загадковій історії. Як і в усіх ароматах бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Spicy Aoud оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь. Розкішна парфумерна вода Montale Spicy Aoud - це композиція з рідкісного агарового дерева зі свіжими цитрусовими та теплими прянощами.

Одна з головних ароматичних складових парфумерної води Spicy Aoud - шанована П’єром Монталем деревина аквіларії, яку також називають орлиним, агаровим деревом або, арабською мовою, уд - чудова сировина зі смолянистим ароматом. Це найдорожча деревина в світі, яка вже протягом багатьох століть використовується для виробництва ладану та парфумів, переважно арабських. Цей дійсно королівський інгредієнт, який колись називали «рідким золотом» або «деревом богів», поєднується в композиції Montale Spicy Aoud з шафраном, апельсином та іншими майстерно підібраними супровідними акордами.

В ароматичній композиції парфумерної води Montale Spicy Aoud відчуваються акорди апельсина, шафрану й агарового дерева, доповнені нотами пачулі та мускусу. Загальний аромат, що поєднує домінуючі теплі пряні ноти і ноти агарового дерева з цитрусовими та мускусними тонами й інтригуючим відтінком пачулі, є інтенсивним, свіжим, теплим і, передусім, дуже чуттєвим. Здається, немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив аромат у доволі мінімалістичній композиції, але водночас привабливий і неповторний.

Подібно до всіх інших творінь П’єра Монталя парфумерна вода Spicy Aoud створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату. Montale Spicy Aoud підходить як для денного, так і вечірнього використання протягом усього року. Проте найкраще її запах розкривається осінніми та зимовими вечорами. Ця захоплююча парфумерна вода назавжди завоює прихильність тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу аромату агарового дерева.

Окрім захоплюючих ароматів із майстерними парфумерними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Spicy Aoud підкреслює блискучий золотистий колір, що поступово переходить у чорний, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.

Montale Spicy Aoud - рідкісне агарове дерево, теплі прянощі та свіжі цитрусові в східному деревно-мускусному ароматі.

Склад

склад
шафран, агарове дерево, пачулі, помаранч, мускус
Тип аромату
Східні, Древесний

Montale — це французькі нішеві парфуми, що відрізняються своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та до їх неймовірної історії. У кожному флаконі поєднується таємнича атмосфера Сходу із пристрастю творця та засновника компанії — П'єра Монталя. Усі аромати цього оригінального бренду — немов еліксири щастя.

Бренд Montale заснував П'єр Монталь в Парижі у 2003 році. Для більшості — таємничий парфумер, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після свого повернення в Париж він почав створювати оригінальні аромати.

Для своїх ароматичних шедеврів парфумер завжди обирає натуральні матеріали найвищої якості, особливо рідкісні види деревини. У його парфумах ми часто можемо зустрітись з орлиним деревом, яке також відоме як дерево уд або ж агарове дерево. Часто його називають також «рідким золотом».