Skip to main content

MontaleVelvet Fantasy парфумована вода унісекс

Montale Velvet Fantasy парфумована вода унісекс
Montale Velvet Fantasy парфумована вода унісекс
100 мл
2 730грн.

Більш ніж 5 шт. у наявності | Код: MNT04886
1
Нова Пошта
середа 09.02.2022
Особисте отримання
середа 09.02.2022

Свіжа та загадкова. Сучасна, але водночас позачасова. Ароматична композиція парфумованої води унісекс Montale Velvet Fantasy ідеально підходить як для жінок, так і для чоловіків.

  • для невиправних оптимістів
  • аромат унісекс

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
цитрусові, фруктові ноти, сонячні ноти
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
троянда, фіалка
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
пахощі, бурштин, білий мускус
Тип аромату
Фруктові, мускусний

Montale — це французькі нішеві парфуми, що відрізняються своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та до їх неймовірної історії. У кожному флаконі поєднується таємнича атмосфера Сходу із пристрастю творця та засновника компанії — П'єра Монталя. Усі аромати цього оригінального бренду — немов еліксири щастя.

Бренд Montale заснував П'єр Монталь в Парижі у 2003 році. Для більшості — таємничий парфумер, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після свого повернення в Париж він почав створювати оригінальні аромати.

Для своїх ароматичних шедеврів парфумер завжди обирає натуральні матеріали найвищої якості, особливо рідкісні види деревини. У його парфумах ми часто можемо зустрітись з орлиним деревом, яке також відоме як дерево уд або ж агарове дерево. Часто його називають також «рідким золотом».