Montale Velvet Flowers, парфумована вода унісекс 100 мл ЗНИЖКИ до 70% | notino.ua

Montale Velvet Flowers

парфумована вода унісекс 100 мл

Montale Velvet Flowers парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Velvet Flowers парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Velvet Flowers парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Velvet Flowers парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Velvet Flowers парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Velvet Flowers парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
100 мл
2 337грн.

Код: MNT1526 | Більш ніж 5 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
вівторок, 21.08.2018

Опис парфумів Montale Velvet Flowers

Montale Velvet Flowers - квітково-фруктовий пряний аромат для жінок і чоловіків. Ця парфумерна вода від французького бренду парфумів, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їхній загадковій історії, пропонує інноваційну гармонію творчо підібраних акордів. Як і в усіх ароматах бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Velvet Flowers оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь.

Парфумерна вода Velvet Flowers є інноваційним поєднанням квітів, фруктів і благородного шафрану. Троянда, жасмин, квітка персикового дерева, іланг-іланг, фруктові ноти і шафран доповнюються акордами сандалової деревини та гуржум-бальзаму в багатій і просто унікальній ароматній композиції. Подібно до всіх інших творінь П’єра Монталя парфумерна вода Velvet Flowers створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату.

Парфумерна вода Montale Velvet Flowers, яка пропонує незвичайне поєднання квітів і прянощів, надихне, насамперед, шукачів та шанувальників оригінальності. У багатогранній композиції цієї парфумерної води домінує нетрадиційний дует квітів персикового дерева та шафрану. Здається, немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив аромат, який поєднує майже несумісне. Поєднані ароматом компоненти утримує в гармонії тільки майстерність їхнього творця.

Парфумерній воді Montale Velvet Flowers не бракує елегантності, солодкості та теплоти. Найбільше вона вирізняється своїм оптимізмом та чуттєвістю. Завдяки багатогранності вона підходить для використання впродовж усього року як вдень, так і ввечері. Montale Velvet Flowers назавжди завоює прихильність тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу виразним квітково-фруктовим ароматам, особливо в креативних композиціях. Її також варто спробувати тим, хто цінує справжню якість у поєднанні з оригінальністю.

Окрім захоплюючих ароматів із майстерними парфумерними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Velvet Flowers підкреслює приємний ніжно-золотистий колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.

Montale Velvet Flowers - оригінальний і майстерний аромат із фруктовими, квітковими та пряними відтінками.

Склад

склад
гурджуанський бальзам, жасмин, ілінг-іланг, квіти персикового дерева, мускус, сандалове дерево, троянда, фруктові ноти, шафран
Тип аромату
Деревні, Квіткові

Про бренд Montale

Парфумерія Montale | Montale — парфуми, народжені від любові до чарівних ароматів і історії Сходу. Ці парфуми належать до портфоліо французького бренду Montale, який відрізняється любов’ю до ароматів Сходу й Аравії, до їх чарівної історії. Парфуми Montale представляють західному світу привабливий східний аромат. У кожному флаконі таємнича атмосфера Сходу поєднується з пристрастю творця та засновника бренду П’єра Монталя (Pierre Montale), а всі аромати цього оригінального бренду схожі на чарівну мазь, що приносить щастя чи еліксир любові.
Бренд Montale заснував у Парижі в 2003 році П’єр Монталь, для більшості — таємничий дизайнер парфумів, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де він створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після повернення до Парижа він почав створювати для західного ринку оригінальні парфуми, натхненні його досвідом, отриманим на Сході. Для всіх своїх ароматичних творінь він завжди обирає природні матеріали найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість парфумів.
Для своїх жіночих, чоловічих та унісекс парфумів П’єр Монталь використовує як основну складову характерні арабські есенції, особливо цінної деревини. У них можна знайти кедр, сандалове або орлине дерево, відоме також як агарове дерево або (арабською) «удх». Особливу роль у творіннях П’єра відіграє щойно згадане агарове дерево. Бренд Montale вивів на ринок першу французьку лінію парфумерії, присвячену цій захопливій сировині зі смолистим ароматом, найдорожчій деревині у світі, яка впродовж століть використовувалась для виробництва ладану та парфумів, особливо арабських. Агарове дерево є справжнім королівським інгредієнтом в усьому світі парфумерії, а особливо на Сході, де його цінують за виразні афродизіакальні властивості. Не випадково, що це дерево також відоме як «рідке золото» або «дерево богів».
Перші парфуми бренду Montale одразу ж швидко завоювали велику популярність і позитивні відгуки не лише від клієнтів, а й професіоналів, критиків парфумерії. Портфоліо парфумів Montale значне (П’єр має вже близько сотні ароматів на своєму рахунку) та багатогранне. Від темних, заряджених емоціями, коктейлів, через аромати, що спливають солодким нектаром, і парфумів типу «аромат шкіри» аж до оптимістичних життєствердних витворів. Парфуми Montale надають можливість пройти звивистим шляхом, де за кожним рогом нас очікує ще одне нове відкриття та нові пригоди. Всі вони, звичайно, відзначаються найвищою якістю і не тільки тому користуються популярністю серед багатьох видатних особистостей і знаменитостей.
Не лише аромат бренду Montale, але й їх упаковка є вкрай оригінальною. Їх дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, а практичний аспект додає флаконам унікальності. Вони зроблені з алюмінію, що забезпечує парфумам надійний захист, а флаконам — високу міцність. Крім того, незвичний матеріал флаконів парфумів Montale ідеально підходить для подорожей.
Виберіть для себе власний еліксир любові або чарівну мазь, що приносить удачу, з-поміж парфумів Montale і дозвольте зачарувати себе магією історії Сходу.

Menu