Nasomatto Black Afganoпарфуми екстракт унісекс

24×
Nasomatto Black Afgano парфуми екстракт унісекс
Nasomatto Black Afgano парфуми екстракт унісекс
Акція
Безкоштовна доставка
30 мл
2 250грн.

Код: NST3438 | В наявності
1
Нова Пошта
вівторок 17.12.2019
Особисте отримання
вівторок 17.12.2019
  • Опис парфумів
  • Оцінка

Опис парфумів Nasomatto Black Afgano
Склад

Black Afgano – це східний аромат для чоловіків і жінок від голландського бренду нішевих (niche) парфумів Nasomatto, що відомий своїм сміливим підходом, високим рівнем автентичності та сучасністю. Це бренд, що націлений на справжніх поціновувачів. Nasomatto призначенийдля вимогливих клієнтів із високою зацікавленістю в парфумерному мистецтві та вишуканому задоволенню почуттів.

Ароматична композиція парфумерного екстракту Nasomatto Black Afgano передусім розкривається нотками коноплі (cannabis) та зелені. Серце аромату – смолисті, деревні нотки, кава та тютюн. Основа складається з ноток дерева агару та ладану. У композиції аромату поєднуються бальзамічні, димові та деревні сторони з екстрактами зелені та дотиком агарового дерева й тютюну, у результаті чого ефект стає надзвичайним, спокусливим і виразним, але водночас приємно носиться та в жодному випадку не є «скандальним».

Надзвичайно оригінальні, насичені та гіпнотичні парфуми Nasomatto Black Afgano підходять для особливих випадків і для повсякденного життя. Парфуми завжди подарують вам відчуття справжньої особливості та наповнять одноманітний день захопливою енергією.

Склад

початкова нота
Конопля, зелені ноти
нота серця
деревні ноти, табак, смола
кінцева нота
Ладан, агарове дерево
Тип аромату
Ароматичні, Древесний

Оцінка Nasomatto Black Afgano