Nasomatto Narcotic V.парфуми екстракт для жінок

7×
Nasomatto Narcotic V. парфуми екстракт для жінок
Nasomatto Narcotic V. парфуми екстракт для жінок
Безкоштовна доставка
30 мл
2 800грн.

Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: NST3385 | В наявності
1
Нова Пошта
четвер 11.06.2020
Особисте отримання
четвер 11.06.2020

Опис парфумів Nasomatto Narcotic V.
Склад

Narcotic V. – це квітковий аромат для жінок від голландського бренду нішевих (niche) парфумів Nasomatto, що відомий своїм сміливим підходом, високим рівнем автентичності та сучасністю. Цей бренд налаштований на справжніх поціновувачів. Надихнувшись Венерою, богинею почуттів, краси та кохання, Алессандро Гальтіері (Alessandro Gualtieri) створив парфумерний екстракт, що є досконалим ароматичним втіленням інтенсивної, впевненої в собі жіночності.

В ароматичній композиції Narcotic V. ви віднайдете нотки туберози, жасмину, лілії та спецій. Цей аромат поєднує в собі повністю домінуючі білі квіти з тваринними та зігріваючими пікантними аспектами в такий спосіб, що ефект є безумовно незвичайним, інтенсивно спокусливим, але водночас стильним і в жодному випадку не вульгарним.

Надзвичайно оригінальний, незамінний і незабутній парфумерний екстракт Nasomatto Narcotic V. підходить як для денного, так і для вечірнього застосування впродовж цілого року. Парфуми подарують вам відчуття унікальності, підкреслять вашу сміливу жіночу чуттєвість та гарантовано привернуть увагу оточуючих.

Склад

склад
жасмин, лілія, спеції, тубероза
Тип аромату
Квіткові

Оцінка Nasomatto Narcotic V.