Nivea Wild Raspberry & White Tea

косметичний набір I.

Nivea Wild Raspberry & White Tea косметичний набір I.
Nivea Wild Raspberry & White Tea косметичний набір I.
Nivea Wild Raspberry & White Tea косметичний набір I.
331грн.

Код: NIV03136 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Набір містить: Wild Raspberry & White Tea Body Mousse 200 ml + Love Waves Shower Gel 250 ml + Pearl & Beauty Antiperspirant Roll-on 50 ml + Labello Pearly Shine Lip Balm 4,8 g + Cosmetic Bag

шт.
Нова Пошта
середа, 27.03.2019
Особисте отримання
середа, 27.03.2019
Nivea Wild Raspberry & White Tea
| 331грн.

Властивості

Вік
всі вікові категорії
Тип набору
косметичний набір, подарунковий набір
Тип шкіри
для всіх типів шкіри
Тип шкіри обличчя
для всих типів

Про бренд Nivea

Всесвітньовідомий бренд Nivea було засновано в Німеччині в 1911 році. Заснував бренд провізор і фармацевт — доктор Оскар Тропловіц (Oscar Troplowitz), якому вдалось поєднати олію та воду у вигляді стабільного крему. Для назви свого бренду він використав латинське слово, що означає «сніг». Саме так виник легендарний крем Nivea.

У 1925 році продукт отримав нову культову упаковку синього кольору, однак його рецептура й досі залишається незмінною. Класичний крем Nivea став частиною життя багатьох поколінь. Він ефективно живить шкіру, а завдяки своїй ніжній, оксамитовій структурі, а також специфічному аромату, залишається приємним спогадом із дитинства.

Зараз Nivea представляє цілу колекцію якісних і доступних засобів для догляду за шкірою. Крем Nivea для засмаги та суто чоловіча колекція косметики Nivea Man швидко завоювали своїх прихильників. Nivea піклується про шкіру вже понад 100 років, і за цей період бренд став справжнім членом мільйонів родин у всьому світі.