Перейти до основного вмісту

Olaplex

Домашній догляд

Косметикою для волосся від OLAPLEX тепер можна користуватися й удома. До лінійки засобів для догляду за волоссям у домашніх умовах від OLAPLEX належать засіб для збереження кольору фарбованого волосся OLAPLEX No.3, шампунь OLAPLEX No.4 та кондиціонер OLAPLEX No.5. Усі ці засоби містять активну речовину OLAPLEX, яка відновлює дисульфідні зв’язки вашого волосся. Результат — міцне, здорове та блискуче волосся без ламкості та посічених кінчиків.

весь текст скритий текст

Професійний догляд

Засоби для догляду за волоссям OLAPLEX усувають пошкодження волосся внаслідок хімічної обробки. Засоби OLAPLEX No.1 Bond Multiplier і OLAPLEX No.2 Bond Perfector є частиною будь-якої процедури хімічної обробки волосся. Також ви можете використовувати їх для інтенсивного догляду OLAPLEX Rebuild Treatment, який забезпечить відновлення волосся на 100 %.
 
Колекція професійних засобів OLAPLEX призначена для використання лише перукарями (професіоналами). Використання цих засобів вимагає знання перукарської майстерності, оскільки лише тоді ви зможете отримати бажані результати.

весь текст скритий текст

Olaplex - це абсолютно інноваційний догляд за волоссям, який допоможе вам уникнути пошкодження волосся під час фарбування. За ефект відповідає унікальний хімічний склад, який розмножує та відновлює пошкоджені дисульфідні зв’язки. Фарбування волосся ще ніколи не було безпечнішим!

Засновниками Olaplex є д-р Ерік Преслі (Dr. Eric Pressly) та д-р Крейг Хокер (Dr. Craig Hawker),  провідні світові фахівці в галузі матеріалів та хімії. Разом вони винайшли хімічний компонент, який відновлює порушені зв’язки у волоссі без використання силіконів та мінеральних олій під час та після хімічних обробок.

Можна з упевненістю сказати, що Olaplex надовго увійшов у перукарську галузь. Багато перукарень, які приділяють особливу увагу якості використовуваних товарів та рівню наданих послуг, незмінно використовують цей бренд.