Paco Rabanne 1 Million Parfum парфуми для чоловіків

Paco Rabanne 1 Million Parfum парфуми для чоловіків
Paco Rabanne 1 Million Parfum парфуми для чоловіків
Акція
Рекомендована роздрібна ціна
2 900грн.

Заощадьте 33%
100 мл
1 950грн.

Код: PAR11926 | В наявності
1
Пункт видачі у Києві
вівторок 26.01.2021

Опис парфумів Paco Rabanne 1 Million Parfum
Склад

Станьте одним-єдиним із-поміж мільйонів інших! Парфум для чоловіків Paco Rabanne 1 Million Parfum — це сміливий сонячний мікс ароматичних компонентів, настільки інтенсивний, що просто неможливо не піддатися його виклику вийти за власні рамки та відчути смак життя на повну!

  • чуттєвий теплий аромат із напівтонами шкіри та квітів
  • для чоловіків, які не бояться бути зухвалими та виходити за межі
  • представлено на ринку в 2020 році

Склад аромату
В ароматичній композиції, основаній на контрастах, солодко-п’янка тубероза поєднується з пригорщею солі та оксамитово-зігрівальним кашеміром. Разом із ними проявляється нагріта на сонці шкіра в супроводі цитрусів. Унікальності аромату додають хвойні та смоляні тони.

Історія аромату
Як і багато інших революційних відкриттів у історії, Paco Rabanne 1 Million Parfum виник випадково. Парфумера Квентіна Біша (Quentin Bisch) надихнув п’янкий аромат шкіряної сумки, в яку під час відпустки випадково вилився крем для засмаги та вміст флакончика з екстрактом ладанника.Таке ненавмисне поєднання і надихнуло парфумера на створення цього чуттєвого аромату.

Флакон парфумованої води одразу привертає увагу своїм сяючим, насиченим і розкішним золотистим забарвленням. 1 Million Parfum сяятиме у променях сонця, наче справжній злиток золота, тішачи вас своєю вишуканістю та незрівнянним ароматом.

Склад

склад
шкіра, сосна, сіль, смола, тубероза, сонячні ноти, амброве дерево
Тип аромату
Шкіряні

Про бренд Paco Rabanne

Парфуми Paco Rabanne покладаються на розкіш, якість і продуману екстравагантність. Ароматичні композиції в унікальних стильних флаконах, такі ж оригінальні, як і життя та творчість модного дизайнера, ім’я якого вони носять.

Пако Рабанне (Paco Rabanne) — це псевдонім, який приніс славу Франсіско Рабанеду Куерво — іспанцеві за походженням, який ріс у Франції, де працював у кількох паризьких будинках моди, доки в 1966 році не заснував власний. Його еклектичні моделі з незвичних матеріалів швидко привернули увагу, відкривши бренд світові.

Через 3 роки після цього бренд представив свій перший аромат Paco Rabanne, який започаткував виробництво десятків інших ароматів для чоловіків і жінок. Спочатку в парфумах перевали квіткові есенції, потім їх поступово доповнили деревні та пряні нотки, що додали ароматам їхній славнозвісний шик і сексапільність. Таким сьогодні є вже справді легендарний аромат Paco Rabanne 1 Million.

Оцінка Paco Rabanne 1 Million Parfum