Paco Rabanne 1 Million туалетна вода для чоловіків

23×
Paco Rabanne 1 Million туалетна вода для чоловіків
Paco Rabanne 1 Million туалетна вода для чоловіків
Акція
Рекомендована роздрібна ціна
4 070грн.

Заощадьте 43%
200 мл
2 300грн.

Код: PAR0003 | В наявності
1
КУРЄР (Міст Експрес)
четвер 21.01.2021

Опис парфумів Paco Rabanne 1 Million
Склад

Перетворіть буденність на найкращі враження! Незабутня туалетна вода для чоловіків Paco Rabanne 1 Million приховує в собі поєднання порції розкоші, гармонії й активного стилю життя. Вона наче створена для успішного та цілеспрямованого чоловіка, який точно знає, чого він хоче та не боїться наполягати на своєму.

Подаруйте собі нові відчуття під світлом золотистих відтінків і харизматичного аромату!

  • пряний деревний аромат
  • для цілеспрямованого чоловіка
  • підходить для повсякденного використання

Склад аромату
На перший план виходять тони соковитого мандарина та свіжої м’яти. Після цього ваші чуття одурманить тепла кориця із квітковими акордами п’янкої троянди. Для досконалого чуттєвого враження було створено структуру аромату, що містить амбру та шкіру.

Історія аромату
Туалетна вода для чоловіків Paco Rabanne 1 Million була представлена на ринку у 2008 році. Сьогодні вона стала найвідомішим творінням цього бренду та безсумнівно належить до найкращих у всьому світі. Ароматична композиція представляє життєвий шлях успішного та цілеспрямованого чоловіка, який точно знає, чого він вимагає від життя для подолання вершин.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
м'ята, мандарин
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
троянда, кориця
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
шкіра, бурштин
Тип аромату
Пряні, Древесний

Про бренд Paco Rabanne

Парфуми Paco Rabanne покладаються на розкіш, якість і продуману екстравагантність. Ароматичні композиції в унікальних стильних флаконах, такі ж оригінальні, як і життя та творчість модного дизайнера, ім’я якого вони носять.

Пако Рабанне (Paco Rabanne) — це псевдонім, який приніс славу Франсіско Рабанеду Куерво — іспанцеві за походженням, який ріс у Франції, де працював у кількох паризьких будинках моди, доки в 1966 році не заснував власний. Його еклектичні моделі з незвичних матеріалів швидко привернули увагу, відкривши бренд світові.

Через 3 роки після цього бренд представив свій перший аромат Paco Rabanne, який започаткував виробництво десятків інших ароматів для чоловіків і жінок. Спочатку в парфумах перевали квіткові есенції, потім їх поступово доповнили деревні та пряні нотки, що додали ароматам їхній славнозвісний шик і сексапільність. Таким сьогодні є вже справді легендарний аромат Paco Rabanne 1 Million.

Оцінка Paco Rabanne 1 Million23