Paco Rabanne Invictus туалетна вода для чоловіків

4×
Paco Rabanne Invictus туалетна вода для чоловіків
Paco Rabanne Invictus туалетна вода для чоловіків
Безкоштовна доставка
Рекомендована роздрібна ціна
3 060грн.

Заощадьте 40%
100 мл
1 840грн.

Код: PAR0307 | В наявності
1
Пункт видачі у Києві
четвер 04.03.2021

Опис парфумів Paco Rabanne Invictus
Склад

Сила, динаміка та енергія представляють аромат, в якому свіжість поєднується з природною чуттєвістю. Туалетну воду для чоловіків Paco Rabanne Invictus створено для абсолютного героя, якому самі боги кинули виклик і благословили його на подвиги.

  • свіжий водний аромат із тонами деревини
  • для сильного чоловіка, справжнього героя
  • Invictus у перекладі з латини означає «непереможний»

Склад аромату
Paco Rabanne Invictus — це феноменальна зустріч двох сил: свіжого вихору та чуттєвого пряного вибуху. У композиції домінують морські акорди, які вже на початкових нотах поєднуються з есенціями цедри грейпфрута, а згодом — з мужнім лавром. База аромату тримається на поєднанні сильних компонентів, як-от природна амбра, пачулі та гуаякове дерево.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
морські ноти, цедра грейпфрута
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
лавр
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
гваякове дерево, амбра, пачулі
Тип аромату
Водні, Древесний

Про бренд Paco Rabanne

Парфуми Paco Rabanne покладаються на розкіш, якість і продуману екстравагантність. Ароматичні композиції в унікальних стильних флаконах, такі ж оригінальні, як і життя та творчість модного дизайнера, ім’я якого вони носять.

Пако Рабанне (Paco Rabanne) — це псевдонім, який приніс славу Франсіско Рабанеду Куерво — іспанцеві за походженням, який ріс у Франції, де працював у кількох паризьких будинках моди, доки в 1966 році не заснував власний. Його еклектичні моделі з незвичних матеріалів швидко привернули увагу, відкривши бренд світові.

Через 3 роки після цього бренд представив свій перший аромат Paco Rabanne, який започаткував виробництво десятків інших ароматів для чоловіків і жінок. Спочатку в парфумах перевали квіткові есенції, потім їх поступово доповнили деревні та пряні нотки, що додали ароматам їхній славнозвісний шик і сексапільність. Таким сьогодні є вже справді легендарний аромат Paco Rabanne 1 Million.

Оцінка Paco Rabanne Invictus4