Paco Rabanne Lady Millionпарфумована вода для жінок

22×
Paco Rabanne Lady Million парфумована вода для жінок
Paco Rabanne Lady Million парфумована вода для жінок
30 мл
1 930грн.

Код: PAR0017 | В наявності

Цей продукт не пакують до целофану під час виробництва.

1
Нова Пошта
четвер 27.02.2020
Особисте отримання
четвер 27.02.2020
  • Опис парфумів
  • Про бренд
  • Оцінка

Опис парфумів Paco Rabanne Lady Million
Склад

Гру з вогнем дозволено! Піддайтесь цьому відважному виклику, яким до вас промовляє парфумована вода для жінок Paco Rabanne Lady Million. Цей пристрасний, чуттєвий і просто незабутній аромат примушує кожну, трохи зухвалу дівчину, прислухатись тільки до його фантазій.

  • солодкуватий квітковий аромат зі свіжими та деревними нотами
  • для владної жінки із запальним характером
  • підійде для холоднішої пори року й особливих подій

Склад аромату
Paco Rabanne Lady Million — це надзвичайно спокусливий і чарівний аромат. Акорди нектару білих квіток, над якими панує арабський жасмин, лунають цілою ароматичною композицією. Спочатку їх доповнюють нотки малини, а на завершальних нотах проявляється привабливо-солодка есенція кремового меду. Чисті тони пачулів і амбри створюють чуттєву основу.

Історія аромату
Парфумована вода для жінок Lady Million була представлена через 2 роки після випуску чоловічої версії Paco Rabanne 1 Million. На її створення також надихнуло золото та багатство, а створили її чотири парфумери: Фліпо (Flipo), Піке (Piquet), Ропіон (Ropion) і Йованович (Jovanovic). Форма флакона нагадує діамант, що єдиний може «суперничати» із золотою цеглиною чоловічого аромату та водночас досконало взаємодоповнювати один одного.

Склад

початкова нота
неролі, малина
нота серця
гарденія, квіти апельсинового дерева, Жасмин білий (арабський)
кінцева нота
пачулі, бурштин, Білий мед
Тип аромату
Фруктові, Квіткові

Про бренд Paco Rabanne

Парфуми Paco Rabanne покладаються на розкіш, якість і продуману екстравагантність. Ароматичні композиції в унікальних стильних флаконах, такі ж оригінальні, як і життя та творчість модного дизайнера, ім’я якого вони носять.

Пако Рабанне (Paco Rabanne) — це псевдонім, який приніс славу Франсіско Рабанеду Куерво — іспанцеві за походженням, який ріс у Франції, де працював у кількох паризьких будинках моди, доки в 1966 році не заснував власний. Його еклектичні моделі з незвичних матеріалів швидко привернули увагу, відкривши бренд світові.

Через 3 роки після цього бренд представив свій перший аромат Paco Rabanne, який започаткував виробництво десятків інших ароматів для чоловіків і жінок. Спочатку в парфумах перевали квіткові есенції, потім їх поступово доповнили деревні та пряні нотки, що додали ароматам їхній славнозвісний шик і сексапільність. Таким сьогодні є вже справді легендарний аромат Paco Rabanne 1 Million.

Оцінка Paco Rabanne Lady Million