Paco Rabanne Lady Millionпарфумована вода для жінок

22×
Paco Rabanne Lady Million парфумована вода для жінок
Paco Rabanne Lady Million парфумована вода для жінок
Рекомендована роздрібна ціна
3 530грн.

Заощадьте 38%
80 мл
2 200грн.

Код: PAR0015 | В наявності
1
КУРЄР (Міст Експрес)
понеділок 28.09.2020
Особисте отримання
понеділок 28.09.2020

Опис парфумів Paco Rabanne Lady Million
Склад

Гру з вогнем дозволено! Піддайтесь цьому відважному виклику, яким до вас промовляє парфумована вода для жінок Paco Rabanne Lady Million. Цей пристрасний, чуттєвий і просто незабутній аромат примушує кожну, трохи зухвалу дівчину, прислухатись тільки до його фантазій.

  • солодкуватий квітковий аромат зі свіжими та деревними нотами
  • для владної жінки із запальним характером
  • підійде для холоднішої пори року й особливих подій

Склад аромату
Paco Rabanne Lady Million — це надзвичайно спокусливий і чарівний аромат. Акорди нектару білих квіток, над якими панує арабський жасмин, лунають цілою ароматичною композицією. Спочатку їх доповнюють нотки малини, а на завершальних нотах проявляється привабливо-солодка есенція кремового меду. Чисті тони пачулів і амбри створюють чуттєву основу.

Історія аромату
Парфумована вода для жінок Lady Million була представлена через 2 роки після випуску чоловічої версії Paco Rabanne 1 Million. На її створення також надихнуло золото та багатство, а створили її чотири парфумери: Фліпо (Flipo), Піке (Piquet), Ропіон (Ropion) і Йованович (Jovanovic). Форма флакона нагадує діамант, що єдиний може «суперничати» із золотою цеглиною чоловічого аромату та водночас досконало взаємодоповнювати один одного.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
неролі, малина
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
гарденія, квіти апельсинового дерева, Жасмин білий (арабський)
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
пачулі, бурштин, Білий мед
Тип аромату
Фруктові, Квіткові

Про бренд Paco Rabanne

Парфуми Paco Rabanne покладаються на розкіш, якість і продуману екстравагантність. Ароматичні композиції в унікальних стильних флаконах, такі ж оригінальні, як і життя та творчість модного дизайнера, ім’я якого вони носять.

Пако Рабанне (Paco Rabanne) — це псевдонім, який приніс славу Франсіско Рабанеду Куерво — іспанцеві за походженням, який ріс у Франції, де працював у кількох паризьких будинках моди, доки в 1966 році не заснував власний. Його еклектичні моделі з незвичних матеріалів швидко привернули увагу, відкривши бренд світові.

Через 3 роки після цього бренд представив свій перший аромат Paco Rabanne, який започаткував виробництво десятків інших ароматів для чоловіків і жінок. Спочатку в парфумах перевали квіткові есенції, потім їх поступово доповнили деревні та пряні нотки, що додали ароматам їхній славнозвісний шик і сексапільність. Таким сьогодні є вже справді легендарний аромат Paco Rabanne 1 Million.

Оцінка Paco Rabanne Lady Million