Paco Rabanne Pure XS туалетна вода для чоловіків

1×
Paco Rabanne Pure XS туалетна вода для чоловіків
Paco Rabanne Pure XS туалетна вода для чоловіків
Рекомендована роздрібна ціна
3 060грн.

Заощадьте 32%
100 мл
2 070грн.

Код: PAR5826 | 2 в наявності
1
Пункт видачі у Києві
четвер 28.01.2021

Опис парфумів Paco Rabanne Pure XS
Склад

Отримайте все, що бажаєте! Справді магнетична туалетна вода Paco Rabanne Pure XS забезпечить вам відчуття надзвичайної чуттєвості. Свіжий східний аромат Pure XS створює хаос відчуттів. Окрім того, він сповнений контрастів, створених унікальним поєднанням холодних і теплих ноток.

  • свіжий східний аромат
  • для динамічних чоловіків
  • підходить як для денного, так і для вечірнього використання

Склад аромату
Спочатку яскраві зелені тони та соковиті цитруси доповнює імбир і чебрець. Гурманське серце аромату зачарує вас інтенсивністю кориці та ванільного лікеру. Свіжі тони яблук переплітаються з есенціями шкіри. На завершальних акордах аромат пограється з вашими відчуттями за допомогою цукру та контрастних деревних нот.

Історія аромату
Туалетна вода Paco Rabanne Pure XS була створена у 2017 році, успішно продовжуючи традицію попереднього культового аромату Paco Rabanne XS, що побачив світ у 1993 році. Аромат уособлює взаємопов'язаність протилежностей. Він символізує сильного та хороброго чоловіка, який водночас спроможний бути благородним і вразливим.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
чебрець, імбир, зелені ноти, бергамот, грейпфрут
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
шкіра, ваніль, кориця, яблуко, Лікер
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
пачулі, деревні ноти, кедр, миро (смола), кашмеран, цукор
Тип аромату
Ароматичні, Пряні

Про бренд Paco Rabanne

Парфуми Paco Rabanne покладаються на розкіш, якість і продуману екстравагантність. Ароматичні композиції в унікальних стильних флаконах, такі ж оригінальні, як і життя та творчість модного дизайнера, ім’я якого вони носять.

Пако Рабанне (Paco Rabanne) — це псевдонім, який приніс славу Франсіско Рабанеду Куерво — іспанцеві за походженням, який ріс у Франції, де працював у кількох паризьких будинках моди, доки в 1966 році не заснував власний. Його еклектичні моделі з незвичних матеріалів швидко привернули увагу, відкривши бренд світові.

Через 3 роки після цього бренд представив свій перший аромат Paco Rabanne, який започаткував виробництво десятків інших ароматів для чоловіків і жінок. Спочатку в парфумах перевали квіткові есенції, потім їх поступово доповнили деревні та пряні нотки, що додали ароматам їхній славнозвісний шик і сексапільність. Таким сьогодні є вже справді легендарний аромат Paco Rabanne 1 Million.

Оцінка Paco Rabanne Pure XS1