Paco Rabanne Ultraviolet Man туалетна вода для чоловіків

6×
Paco Rabanne Ultraviolet Man туалетна вода для чоловіків
Paco Rabanne Ultraviolet Man туалетна вода для чоловіків
Рекомендована роздрібна ціна
2 420грн.

Заощадьте 23%
100 мл
1 870грн.

Код: PAR0052 | В наявності
1
Пункт видачі у Києві
вівторок 26.01.2021

Опис парфумів Paco Rabanne Ultraviolet Man
Склад

На межі світла й тіні була створена інтенсивна туалетна вода для чоловіків Paco Rabanne Ultraviolet Man. Дозвольте своїм відчуттями поринути в аромат землистих тонів перцю, м’яти й пачулі, та переконайтесь, яким унікальним може бути аромат для чоловіків. 

  • насичений деревний аромат
  • для сучасного чоловіка, який прагне хвилюючих відчуттів
  • підійде для щоденного використання й особливих подій

Склад аромату
Аромат Paco Rabanne Ultraviolet Man зачарує вас комбінацією трав, де чітко відчувається свіжість м’яти та коріандру. За мить композицію доповнить пряний аромат чорного перцю й насиченої амбри. А гармонійне завершення створює дует із дубового моху та землистих пачулі.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
коріандр, м'ята
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
амбра, чорний перець
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
пачулі, дубовий мох
Тип аромату
Ароматичні, Древесний

Про бренд Paco Rabanne

Парфуми Paco Rabanne покладаються на розкіш, якість і продуману екстравагантність. Ароматичні композиції в унікальних стильних флаконах, такі ж оригінальні, як і життя та творчість модного дизайнера, ім’я якого вони носять.

Пако Рабанне (Paco Rabanne) — це псевдонім, який приніс славу Франсіско Рабанеду Куерво — іспанцеві за походженням, який ріс у Франції, де працював у кількох паризьких будинках моди, доки в 1966 році не заснував власний. Його еклектичні моделі з незвичних матеріалів швидко привернули увагу, відкривши бренд світові.

Через 3 роки після цього бренд представив свій перший аромат Paco Rabanne, який започаткував виробництво десятків інших ароматів для чоловіків і жінок. Спочатку в парфумах перевали квіткові есенції, потім їх поступово доповнили деревні та пряні нотки, що додали ароматам їхній славнозвісний шик і сексапільність. Таким сьогодні є вже справді легендарний аромат Paco Rabanne 1 Million.

Оцінка Paco Rabanne Ultraviolet Man6