ПАРФУМИ PARFUMS DE MARLY

ПРО БРЕНД

Розкішні нішеві парфуми Parfums de Marly натхненні епохою Людовика XV, який був відомий завдяки своїй пристрасті до ароматів. Він обожнював екстравагантні парфуми з великою кількістю складників і стійким ароматом. Він щодня використовував інший аромат у своїй кімнаті, а ароматизовані фонтани в його королівському дворі стали легендою.

Parfums de Marly здатні оживити дух вишуканих бенкетів і святкувань, які відбувались в Château de Marly для втіхи членів королівського двору та закордонних вельможних осіб. Крім повернення до традицій справжнього парфумерного ремесла, бренд Parfums de Marly віддає шану престижним кінним перегонам, якими так палко захоплювався Людовик XV. Кожен аромат носить назву та характер однієї з рідкісних порід коней, які були у французькому дворі. Ви можете спробувати аромати Parfums de Marly Herod, Oajan або Pegasus.

Всі парфуми Parfums de Marly приховують в собі чарівний дух французької історії. Пориньте у світ розкішних есенцій із найякіснішої сировини, яку використовували в золотій ері парфумерії XVIII століття.

весь текст скритий текст

Ексклюзивна парфумерія та чистокровні верхові коні – національна гордість Франції

У XVIII столітті Францією правив Людовік XV, який відзначився особливою любов’ю до парфумерії. За волею короля, у кімнатах його палацу, щодня розпиляли новий аромат і він наказував додавати парфумерну есенцію навіть у воду фонтанів, які прикрашали його володіння. Саме через це, палац Людовіка Улюбленого називали “La cour parfumée” - “Ароматний палац”.

Улюбленим місцем Людовіка XV завжди був замок Марлі, який прикрашали неймовірно гарні сади і скульптури. Пізніше, він перетворив замок у знамениту, на увесь світ, конюшню, де часто відбувалися перегони і полювання, влаштовувалися видовищні кінні забіги, в яких брали участь тільки чистокровні верхові коні.

Так само, як і парфумерію, Людовік XV обожнював коней, розводив їх і займався селекцією. Великому французькому скульптору, Гійому Кусту, була надана честь прикрасити вхід до замку Марлі. У 1743 році він створив знамениту на увесь світ скульптуру “Коні Марлі”, на якій бог Меркурій тримає статного коня Пегаса.

Parfums de Marly - символ королівської аристократичності

Щоб створити особливу атмосферу, підкреслити високий рівень урочистостей і прийомів королівського двору, французькі парфумери невтомно створювали вишукані колекції ароматів, які ототожнювали характер породистих скакунів.

Дві великі пристрасті французького короля Людовіка XV – любов до породистих коней і розкішної парфумерії, вилились у дивовижний симбіоз. Саме це стало основною рушійною силою і головним поштовхом для створення нового парфумерного бренду Parfums de Marly.

Сучасна інтерпретація парфумерного Двору Людовіка XV

Засновником нового бренду став Жульєн Шпер’єр – людина, яка обожнює французьку історію, предмети розкоші і кінний спорт. Перший аромат під брендом Parfums de Marly світ побачив у 2009 році. Саме з нього починається нова сторінка в історії нішевої парфумерії. Свою назву новий бренд отримав на честь замку Марлі, який був збудований для Людовіка XIV, як розкішна приватна резиденція – альтернатива Версалю.

Логотип бренду Parfums De Marly – зображення двох коней, які піднялися на диби, і дата (1743), як рік створення знаменитої скульптури Гійома Кусту на вході до замку Шато де Марлі.

Кожна композиція Parfums de Marly передає неповторний парфумерний стиль Франції XVIII століття, просякнутий бурхливою енергією Шато де Марлі. Кожна назва парфумерної води присвячена породі чистокровних коней, яких утримували у конюшнях замку Марлі. Флакони виготовлені із важкого скла прямокутної форми і прикрашені позолоченими ковпачками з фірмовим тисненням логотипу парфумерного дому. Вони вражають своїм стриманим і елегантним дизайном, який якнайкраще передає аристократичний дух і характер справжніх цінителів і шанувальників всього прекрасного.

В колекції Parfums de Marly представлено кілька парфумерних серій для чоловіків, жінок і ароматів унісекс. Особливої уваги заслуговує класична колекція, арабська колекція і колекція Metallic.

Парфумерія для чоловіків - вишукані композиції з французьким колоритом

Парфумер Хамид Мераті-Кашані, уродженець Ірану (який чудово розуміється у всіх тонкощах арабської парфумерії), у 2016 році створив композицію Parfums de Marly Layton, яка увійшла до колекції Matt. Ця розкішна східна композиція приваблює фруктовими переливами зеленого яблука і соковитого мандарина, які повільно розчиняються у квітковому букеті із герані та жасмину. Гармонічний коктейль зі східних прянощів виділяється солодкуватими виблисками сандалового дерева і ванілі, під пекучою сумішшю із кардамону та перцю.

Вишукана фужерна композиція Parfums de Marly Pegasus із колекції Metallic – як прояв волелюбного і незалежного чоловіка, який звик підкорювати будь-які вершини. Тепле звучання східних прянощів ніжно підкреслює ледь відчутна мигдалева гірчинка, яка проявляється у ванільно-сандаловому шлейфі.

Яскравими представниками класичної парфумерії залишається східна композиція Darley і деревно-фруктова Shagya.

Parfums de Marly Darley – спокусливий аромат для яскравих і стильних чоловіків, який ідеально підійде для вечірнього виходу у світ. Parfums de Marly Shagya – свіжий, дзвінкий аромат, для молодого, харизматичного денді, який точно знає, як звабити і підкорити жіноче серце.

Туалетна вода Parfums de Marly Lippizan - ідеальна знахідка для сучасного, активного чоловіка, якому подобаються традиційні, але при цьому, багатогранні і яскраві композиції, у яких зворушливо поєднуються стримані деревні ноти з вибуховими і п’янкими нотами шкіри і мускусу.

Королівська витонченість і розкіш жіночої парфумерії Parfums de Marly

Знаменита Наталі Лорсон, яка відзначилася у створенні багатьох парфумерних шедеврів, у 2013 році зуміла створити дійсно красивий, багатогранний аромат.

Парфумерна композиція Parfums de Marly Meliora – один з найромантичніших представників серед жіночій колекції бренду. Ця квітков-фруктова композиція вабить своїм соковитим звучанням з перших нот. Кисло-солодкий коктейль із чорної смородини і малини, дуже делікатно вливається у п’янке серце піраміди, яке заворожує ніжним дотиком тендітної троянди, на фоні свіжої водяної лілії. Класичне поєднання ванілі і мускусу забезпечує аромату стійкий, солодкуватий шлейф, який гармонічно підкреслює привабливість будь-якої жінки.

У 2017 році талановитий парфумер Квентін Біш створює чуттєву жіночу композицію - Parfums de Marly Delina. Ніжно-рожевий флакон прикрашають милі китиці і візерунки, які нагадають ліпнину у стилі бароко. Ці декоративні елементи підкреслюють його витонченість і тендітність. Аромат Delina – життєрадісна, квітково-деревна композиція, яка захоплює чуттєвим звучанням турецької троянди, в елегантному обрамлені із бергамоту і мускатного горіху. Кедрові нотки шлейфу красиво відтіняє ладан у поєднанні з кашмераном.

Ще однією родзинкою бренду Parfums de Marly являються аромати для дому. Розкішні свічки, які виготовляються вручну, наповнять будинок теплом і затишком, подарують приємні відчуття і емоції. Ароматичні ефірні масла, у складі свічок, позитивно впливають на психо-емоційний стан - заспокоюють і покращують настрій.

Аромати, які дозволяють подорожувати у часі

Уся продукція Parfums de Marly виготовлена із високоякісної сировини, яка скрупульозно відбирається найкращими парфумерами. Аромати Parfums de Marly відрізняються стрімким і насиченим звучанням, цікавим поєднанням різних інгредієнтів, які залишають незабутній шлейф і дають можливість відчути жвавий характер та дику енергію кожного скакуна з Шато де Марлі.

Парфумерія Parfums de Marly уособлює бездоганний смак свого власника і, немов дорогий аксесуар, підкреслює його високий статус і вишуканий стиль.

Щоб поринути у світ розкоші і елегантності, відчути приналежність до вищого класу суспільства, достатньо нанести на шкіру кілька крапель стійкої есенції Parfums de Marly, яка миттєво наповнить відчуттям гармонії і безмежної свободи.

Parfums de Marly - чарівна машина часу, яка показує далеке минуле через призму сьогодення і відображає усю красу і розкіш королівського двору Людовіка XV з його неймовірними парфумерними фантазіями.