Philips StyleCare Advanced HP8664/00 фен-щітка з автоматичним обертанням

Philips StyleCare Advanced HP8664/00 фен-щітка з автоматичним обертанням
Philips StyleCare Advanced HP8664/00 фен-щітка з автоматичним обертанням
HP8664/00
1 720грн.

Код: PHI02204 | Більш ніж 5 шт. у наявності
1
Нова Пошта
четвер 05.08.2021
Особисте отримання
четвер 05.08.2021

Опис Philips StyleCare Advanced HP8664/00
Властивості

Мрієте про красиву зачіску, наче щойно з перукарні, але без чужої допомоги вам це не вдається? Ротаційний фен-щітка Philips StyleCare Advanced HP8664/00 поєднує в собі круглу щітку та фен для надзвичайно простого використання. На вибір пропонується два типи круглих насадок, які створюють об’ємну та гладку зачіску або чіткі хвилі, не заплутуючи при цьому волосся.

Висока потужність, гідна професійних пристроїв, і технологія іонізації роблять фен бездоганним помічником для укладання волосся. Окрім того, щітки оснащено турмаліновою поверхнею, а спеціальні технології дозволяють укладати волосся навіть із використанням низьких температур. Двонаправлене обертання допомагає проявити фантазію та створювати будь-які зачіски.

Властивості:

 • двонаправлений ротаційний фен-щітка для сушіння волосся та формування зачіски
 • використовує щадні низькі температури
 • надає волосяним волокнам живлення, блиску й об’єму
 • 2 щітки для створення гладких або хвилястих зачісок
 • не заплутує волосся

Технічні характеристики:

 • технологія ThermoProtect — самостійно підбирає оптимальну температуру для делікатного сушіння
 • технологія іонізації — додає волоссю блиску та гладкості, а також запобігає його електризуванню
 • турмалінова поверхня щіток — оптимально проводить тепло, не пошкоджуючи волосся
 • двонаправлене обертання — для простоти використання та створення різних зачісок
 • 3 рівні температури, 2 швидкості потоку повітря, 2 швидкості обертання
 • кругла щітка діаметром 50 мм з натуральною щетиною кабана — для сушіння волосся та створення об’ємної зачіски
 • щітка з висувними щетинками діаметром 30 мм — створює гладкі, блискучі та чіткі хвилі, не заплутуючи волосся
 • практичний кабель довжиною 1,8 м
 • вушко для підвішування пристрою

Спосіб застосування
За допомогою більшої щітки укладайте майже сухі пасма до досягнення бажаного результату. Для створення чітких хвиль накрутіть пасмо на вужчу насадку, втягніть щетинки й обережно вийміть фен-щітку зі створеного локона.

Детальна інструкція

Інструкцію з експлуатації знайдете ТУТ

Властивості

тип пристрою
підключення від мережі

Про бренд Philips

Бренд Philips добре відомий у багатьох домівках. Сім синіх літер у логотипі зі щитом, зірками та хвилями супроводжують нас вже понад 120 років. За період свого існування компанія Philips створила репутацію передового та високонадійного бренду в області турботи про здоров’я, стилю життя та освітлення.
Компанію Philips & Co. було засновано в 1891 році в Ейндховені, Нідерланди, і її мета полягала в тому, щоб задовольнити попит на електричні лампочки, який зростав із розвитком електрифікації. Одну з найперших кампаній було запущено в 1898 році, коли Антон Філіпс (Anton Philips) використав у якості маркетингового інструменту набір листівок із голландськими національними костюмами, де на кожній листівці написав слово Philips, складене з лампочок.
Поступово компанія Philips почала зосереджуватися на інших сферах. Сьогодні вона є лідером у сфері турботи про людей з хворобами серця, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, енергозберігальних освітлювальних рішень і нових освітлювальних приладів, а також в області чоловічого гоління, стрижки та догляду за зубами. У центрі його інтересу й досі стоїть інновація та впровадження новітніх технологій для зручності споживачів. Принцип «розумно та просто» відображає намагання компанії Philips бути орієнтованою на ринок компанією, що додає вироби та послуги, які відповідають обіцянці, даній клієнтам: «Розроблено відповідно до ваших побажань, просте у використанні та сучасне».
На веб-сайті Notino.cz компанія Philips пропонує своїм клієнтам вироби для чоловіків і жінок, у першу чергу з серії засобів особистої гігієни для догляду за шкірою, волоссям і тілом. Тут ви можете знайти зубні щітки Philips Sonicare з серії «Догляд за зубами та яснами», які оснащені нашою запатентованою ультразвуковою технологією для ідеального відчуття від вичищених зубів.
У рамках свого поточного напряму компанія Philips представила новий фірмовий ряд «Інновації та Ви», що випливає зі стійкого переконання, що нововведення має сенс тільки в тому випадку, якщо воно засноване на глибокому розумінні потреб і бажань клієнтів.
Бренд Philips належать до традиційних і перевірених часом цінностей та сьогодні ідентифікує себе, насамперед, максимальним акцентом на інновації та потреби клієнтів. З виробами Philips ви отримуєте найкраще з традиційних цінностей в поєднанні з найсучаснішими тенденціями.

Оцінка Philips StyleCare Advanced HP8664/00