Скраб для тіла

Фільтр
Цінова категорія

-

Оцінка
  •   35
  •   3
  •   2
  •   2
Лідери продажу

Ефект скрабу для тіла

Зробіть вашу шкіру гладенькою на дотик і підготуйте її до нанесення наступного засобу. Скраб для тіла — чудовий помічник, який ефективно видаляє відмерлі клітини шкіри, бореться з розтяжками, сухою шкірою та закупореними порами.

Що таке скраб для тіла?

Скраб для тіла або також body scrub — це крем або гель із ніжними частинками, які лагідно шліфують шкіру, видаляють відмерлі клітини та відновлюють шкіру. Скраб для душу для тіла також покращує кровообіг, освітлює й омолоджує шкіру.

Коли та для чого використовувати скраб для тіла?

Скраб для тіла рекомендується застосовувати перед нанесенням олійки для тіла, крему або молочка. Також його необхідно застосовувати перед нанесенням засобів для автозасмаги. Окрім того, скраб для тіла допомагає доглядати за сухою шкірою та покращує її загальний стан і вигляд уже після першого використання.

Види скрабів для тіла й обличчя

Існує кілька видів скрабів для різних частин тіла, наприклад скраб для ніг, скраб для рук або антицелюлітний скраб для проблемних зон. Ніколи не застосовуйте скраб для тіла на обличчі! Такі засоби містять різні грубі, жорсткі частинки, які можуть подразнювати шкіру обличчя.

Ви розпочали боротьбу з «апельсиновою шкіркою»? Зверніть увагу на спеціальні антицелюлітні скраби, як-от, наприклад, скраб для тіла з кави. Кавовий скраб дуже ефективно бореться з целюлітом, зменшує видимість розтяжок, а також покращує кровообіг.

Для сухої шкіри використовуйте живильний скраб на основі олійки. За допомогою сольового скрабу ви забезпечите шкіру цінними мінералами. А якщо ви хочете «підсолодити» свій догляд за тілом, спробуйте цукровий скраб для тіла з пом’якшувальним ефектом.

Як використовувати скраб для тіла?

  1. Наносьте скраб для тіла на вологу шкіру під час приймання душу або ванни. Застосовуйте один раз на тиждень.
  2. Вмасуйте засіб лагідними круговими рухами в шкіру, залиште на деякий час, а потім ретельно змийте та висушіть шкіру.
  3. Опісля зволожте шкіру та нанесіть своє улюблене молочко для тіла, крем або олійку.

Чудові скраби для тіла, а також скраби для ніг і для рук ви знайдете на сайті notino.ua. Оберіть для себе найкращий!