Суха шкіра

Ви вибрали
  • Суха
Фільтр
Цінова категорія

-

Бренд
Зобразити наступні
Подарунки та акції
Оцінка
  •   177
  •   39
  •   10
  •   3
  •   6
Лідери продажу

Страждаєте від сухості шкіри? Спробуйте косметику для сухої шкіри тіла. Вона не тільки позбавить вас від неприємних проявів, але й при регулярному користуванні покращить загальний стан шкіри.

Як доглядати за сухою шкірою?

Догляд за сухою шкірою заснований на зволоженні. Перш за все, дотримуйтесь належного питного режиму та режиму харчування, а також уникайте сухого повітря. Окрім того, вибирайте косметику для тіла, що містить активні компоненти, як-от сечовина, гіалуронова кислота або кераміди. Доведено, що ці три речовини ефективно покращують загальний стан сухої шкіри, зволожуючи її та зміцнюючи її захисний бар'єр.

Суха шкіра на руках

Суха шкіра рук — проблема, яку чудово вирішує крем для сухої шкіри з керамідами. Окрім відновлення ліпідного бар'єру та загоєння потрісканої шкіри, він дарує миттєве полегшення, позбавляючи від неприємного свербіння й печіння.

Сухість шкіри через атопічну екзему

Атопічну екзему ефективно лікує косметика для тіла з сечовиною. Доведено, що сечовина покращує стан атопічної шкіри. Вона глибоко зволожує її, захищає від шкідливих зовнішніх впливів і запобігає лущенню. Користуйтеся виключно гелями для душу для сухої шкіри та уникайте засобів із вмістом ароматизаторів.

Сухість шкіри внаслідок старіння

Обмін речовин у шкірі починає сповільнюватися вже у віці 25 років, саме тому профілактика — найважливіший для шкіри фактор. Вчасно почавши користуватися зволожувальними кремами та лосьйонами для тіла, а також гелями для душу для сухої шкіри з сечовиною та керамідами, ви точно не страждатимете від сухості шкіри в похилому віці. Вас також не турбуватиме суха шкіра обличчя — головна причина передчасного старіння.

Догляд за сухою шкірою

Догляд за сухою шкірою повинен бути регулярним, незалежно від віку та ступеню сухості. Окрім користування належною косметикою для сухої шкіри, ви можете зробити ще більше:

  • Використовуйте щадні пральні засоби.
  • Узимку захищайте руки від холоду та носіть рукавички.
  • Скоротіть час перебування у ванній кімнаті. Приймайте не ванну, а душ. Найкраще користуватися олійкою для душу для сухої шкіри.
  • Одразу після прийняття душу нанесіть на тіло крем для сухої шкіри.

На сайті notino.ua представлено найкращі косметичні засоби для сухої шкіри від Bioderma, CeraVe, Eucerin, Avène, La Roche-Posay й інших популярних брендів за вигідними цінами!