Schwarzkopf Professional [3D] MENвоск для волосся

3×
Schwarzkopf Professional [3D] MEN воск для волосся
Schwarzkopf Professional [3D] MEN воск для волосся
100 мл
280грн.

Код: SCW1602 | В наявності
1
КУРЄР (Міст Експрес)
вівторок 29.09.2020
Особисте отримання
вівторок 29.09.2020

Опис продукту Schwarzkopf Professional [3D] MEN
Властивості

Опис:
Моделюючий віск для волосся Schwarzkopf Professional [3D] MEN розроблено для максимальної фіксації чоловічого волосся. Дозволяє укладати волосся в будь-якому напрямку. Надає волоссю природний блиск. Відмінно підходить для роботи з волоссям середньої та короткої довжини. Укладка, виконана за допомогою Molding Wax, абсолютно невагома та тримається протягом цьолого дня. 

Властивості:

  • укладка тримається протягом цілого дня
  • надає природний блиск волоссю
  • не зліплює волосся
  • легко вичісується

Тип волосся:
Підходить для всіх типів волосся.

Спосіб застосування:
Нанесіть на сухе волосся і направляйте пасма за своїм смаком.

Властивості

Властивості
об'єм волосся
Довжина волосся
коротке волосся

Про бренд Schwarzkopf Professional

p>Доручіть своє волосся дійсно професійному догляду із засобами Schwarzkopf Professional! Під час створення своєї продукції цей всесвітньо відомий бренд косметики для волосся тісно співпрацює з провідними професійними стилістами, які мають дійсно багатий досвід у царині догляду за волоссям!  
З широкого асортименту засобів Schwarzkopf Professional ви можете вибрати саме ту лінію, яка найкраще підходить для вашого типу волосся. Для легкого запам’ятовування окремі лінії засобів різняться кольором та нададуть вам усе необхідне для догляду вашого волосся.
Бренд Schwarzkopf Professional існує на ринку вже понад 100 років і за цей час досконало усвідомив, як піклуватись про ваше волосся, щоб за всіх обставин воно залишалось здоровим і красивим. Ця успішна компанія починалась з невеликої крамниці побутової хімії, якою керував хімік Ганс Шварцкопф (Hans Schwarzkopf). Невдовзі засоби для волосся набули значної популярності серед клієнтів, а завдяки своїм інноваційним технологіям стали революційними на ринку косметики для догляду за волоссям.  
Сьогодні бренд Schwarzkopf Professional володіє величезною кількістю патентів і визначає темп на світовому ринку. Косметику для догляду за волоссям Schwarzkopf Professional можна знайти в салонах і магазинах усіх континентів. Отже, якщо ви прагнете по-справжньому професійного зовнішнього вигляду свого волосся, зробіть ставку на косметику для волосся Schwarzkopf Professional і побачите, що ви не помилились!

Оцінка Schwarzkopf Professional [3D] MEN