Перейти до основного вмісту
Sensodyne Pronamel Daily Protection паста для зміцнення зубної емалі для щоденного використання
Sensodyne Pronamel Daily Protection паста для зміцнення зубної емалі для щоденного використання

Sensodyne | Sensodyne - найкраще для чутливих зубів. Sensodyne - торгова марка, яка представляє на ринку засоби по догляду за ротовою порожниною. Перша зубна паста з високим вмістом фтору з'явилась на ринку в 1961 році в США. Це було революційне рішення у вирішенні проблеми чутливих зубів.
Підвищена чутливість зубів - доволі поширена та неприємна проблема. Споживання напоїв та деяких продуктів може стати для людини з чутливими зубами справжнім випробуванням, а в деяких випадках і повною забороною. Причинами чутливості може бути пошкодження зубної емалі. В силу різноманітних причин зубна емаль стає тонкою, відкриваючи маленькі канальці, розташовані в дентині. Ці канальці ведуть безпосередньо до пульпи і зубного нерву, і, якщо вони оголені, будь-який зовнішній подразник викликає дискомфортні відчуття і біль.
Компоненти зубних паст Sensodyne проникають всередину зуба, створюючи захисну оболонку нерва - спеціальний мінеральний шар, який зберігається тривалий час і стійкий до дії кислот.
Серед  засобів  Sensodyne  можна виділити наступні:  Repair & Protect - захищає від підвищеної чутливості зубів, очищає та делікатно доглядає за зубами та яснами;  Rapid - за 60 сек створює спецальний шар, який захищає зуби від дії зовнішніх подразників;  Sensodyne Pronamel  - ремінералізує ослаблені ерозією ділянки зубної емалі, а фторидна формула відновлює її твердість та ефективно захищає від дії кислот. Додатково компанія представляє на ринку рідини для полоскання ротової порожнини, зубні щітки самої високої якості.
Sensodyn - ідеальне вирішення проблеми чутливих зубів.

SensodynePronamel Daily Protection паста для зміцнення зубної емалі для щоденного використання

Акція
250грн
Заощадьте 8%
Mint 75 мл
230грн

В наявності | 306,67грн / 100 мл, з ПДВ | Код: SES0244

Справжній вигляд продукту може відрізнятися від зображення на фото.

1
кур’єр Нова пошта
понеділок 29.07.2024
Особисте отримання
четвер 01.08.2024