Перейти до основного вмісту

STMNT

Про бренд STMNT

Засоби, розроблені передовими спеціалістами сучасного перукарського мистецтва, що змінюють правила чоловічого перукарського догляду. Цей американський бренд STMNT Grooming Goods пропонує професійний догляд за бородою, вусами та волоссям і поєднує високу якість, традиції та нестандартний стиль.

 

Історія косметичних засобів STMNT почалася у 2020 році, коли бренд був заснований креативними перукарями та новаторами Юліусом Арріолою (Julius Arriola), Софі Пок (Sofie Pok) та Мігелем Гутьєррезом (Miguel Gutierrez). Вони об'єднали зусилля, використали досвід перукарських салонів та барбер-шопів по всьому світу, щоб створити абсолютно нові засоби для стайлінгу та догляду за волоссям. Вони вклали в це все своє натхнення, знання та пристрасть до перукарського мистецтва й скерували на формулювання чіткої концепції. Назва бренду STMNT походить від англійського «statement» (заява), що символізує цю концепцію.

STMNT — це сучасний динамічний бренд, що має сенс і чітке спрямування. Його творці вважають, що необхідно розширювати межі й не стояти на місці, але робити все інакше, краще. Тому їхня продукція має ексклюзивну рецептуру та досягає ідеальних результатів. Спробуйте олійку для бороди STMNT, шампунь STMNT та інші засоби догляду. Завдяки їм волосся та борода будуть ідеально підготовлені для подальшого укладання. Про це подбають матувальна паста STMNT, суха глина STMNT або волокниста помада для волосся STMNT.

весь текст скритий текст