Swissdent Colours Trio

зубні щітки 3 шт м'яка - середньої жорсткості

10×
Swissdent Colours Trio зубні щітки 3 шт м'яка - середньої жорсткості
Swissdent Colours Trio зубні щітки 3 шт м'яка - середньої жорсткості
зубні щітки 3 шт м'яка - середньої жорсткості
212грн.

Код: SWD0192 | Більш ніж 20 шт. у наявності
1
Нова Пошта
пʼятниця 26.07.2019
Особисте отримання
пʼятниця 26.07.2019
Swissdent Colours Trio
зубні щітки 3 шт м'яка - середньої жорсткості | 212грн.

Опис продукту Swissdent Colours Trio

Опис:
Зубна щітка Swissdent Colours Soft-Medium ретельно очищає зуби завдяки своїм щетинкам середньої жорсткості. Маленькі розміри  голівки щіточки дозволяють  ідеально очистити важкодоступні місця, не травмуючи ясна.  Ідеальна вігнута форма щетинок, яка копіює форму зуба,  ретельно та бережно очищає кожен зуб.
Завдяки ергономічній ручці Ви зможете  зручно та ефективно почистити зуби. Отримайте чарівну посмішку з дентальною косметикою Swissdent.
Властивості:
⦁ очищає зуби навіть у важкодоступних місцях

Про бренд Swissdent

Косметика Swissdent | Швейцарська стоматологічна косметика Swissdent належить до найбільш ефективних засобів для відбілювання зубів, які часто рекомендують стоматологи. Ці засоби є результатом найсучасніших багаторічних досліджень.  
Засоби містять ефективні природні формули ферментів папаїну та бромелаїну. У поєднанні з перекисом кальцію вони утворюють ідеальний засіб для відбілювання. Зубні пасти вкрай делікатні, мають низький рівень абразивності. Ферменти, що містяться в них, розчиняють кольорові пігменти на поверхні зуба. Засоби також містять пероксиди, коензим Q10 і вітамін Е. Пероксиди суттєво знебарвлюють кольорові плями, коензим Q10 є вдалим доповненням для лікування періодонтиту, а вітамін Е сприяє здоров’ю ясен.