TePe Original міжзубні щіточки 8 шт

6×
TePe Original міжзубні щіточки 8 шт
TePe Original міжзубні щіточки 8 шт
160грн.
0,4 mm 8 кс
Код: TET1369 | В наявності

Справжній вигляд продукту може відрізнятися від зображення на фото.

1
Пункт видачі у Києві
середа 10.03.2021

Опис продукту TePe Original

Ретельне очищення міжзубних проміжків є важливим елементом профілактики карієсу та запалення ясен. Міжзубні щіточки TePe Original легко проникнуть до вузьких проміжків, куди звичайна щітка не дістанеться. Щоденне використання таких щіточок допоможе видалити на 40 % більше нальоту, ніж чищення лише звичайною щіткою.

Завдяки ергономічній формі тримача щітку зручно тримати в руці, а покрита пластиком гнучка шийка забезпечить просте та безпечне чищення навіть біля імплантатів. Корисним стане теж ковпачок для подорожей, який можна також використовувати як продовжувач тримача. Доступні різні діаметри щетинок для різних розмірів міжзубного простору.

Властивості:

  • ретельно очищає вузькі проміжки між зубами → видаляє на 40 % більше
    нальоту, ніж звичайна щітка
  • не подразнює чутливі ясна, безпечно чистить імплантати
  • запобігає запаленню ясен і карієсу
  • допомагає зменшити неприємний запах із ротової порожнини
  • зручно тримати в руці завдяки ергономічній формі
  • практичний дорожній ковпачок

Спосіб використання:
Акуратно вкладіть щітку в міжзубний проміжок і, проводячи нею вперед і назад, вичистіть його. Після використання сполосніть.

Про бренд TePe

Koсметика TePe | TePe – найвища якість зубної гігієни. Шведська родинна компанія ТеРе,  основана в 1965 році, є постачальником та виробником високоякісних засобів по догляду за ротовою порожниною.

Основною метою ТеРе є підвищення загальної обізнаності щодо  важливості профілактичних заходів гігієни ротової порожнини, перш за все чищення міжзубних проміжків. Таким чином компанія намагається допомогти  зберегти здоров’я зубів та підвищити якість життя людей у всьому світі.
 
В наш час багато людей не приділяють достатньої уваги чищенню міжзубних проміжків. Звичайні зубні щітки очищають лише жувальну поверхню зубів,  фронтальну та задню сторони, тому в міжзубних просторах  залишається багато шкідливих бактерій, які спричиняють запалення ясен, карієс та являються причиною неприємного запаху.

Регулярне використання спеціальних пристосувань для чищення міжзубного простору - один із головних засобів вирішення цієї проблеми. Міжзубні щіточки ТеРе виготовляються в багатьох варіантах, задовольняючи індивідуальні потреби кожного користувача. Окремі серії відрізняються по кольору . Всі щіточки завдяки спеціальним пристосуванням  забезпечують високу якість та ефективність чищення. Для безпечної чистки всі металеві поверхні покриті пластиком; завдяки різним вигинам очищаючих частин забезпечується швидкий та легкий доступ до важкодоступних поверхонь зубів, а  ергономічні ручки, виготовлені  з повторно  переробленого матеріалу - просте застосування. Міжзубні щіточки та інші продукти для досконалої гігієни ротової порожнини компанії ТеРе розроблені у співпраці з провідними спеціалістами , які працюють в області стоматологічної профілактики.

Гасло ТеРе:" Ми залежимо від вашої здорової посмішки"
 
 

Оцінка TePe Original6