Перейти до основного вмісту

Про бренд Tigi

«Коли ми не змогли знайти засоби для волосся, які відповідали б нашим вимогам, ми виготовили свої власні.» Це слова Ентоні Масколо (Anthony Mascolo) — одного із засновників бренда TIGI, що пропонує професійну косметику для волосся, завдяки якій ви зможете створити бажану зачіску (ніби ви щойно вийшли зі салону) у себе вдома.

 

У 1986 році чотири брати — Ентоні, Тоні, Ґай і Бруно Масколо (Anthony, Toni, Guy, Bruno Mascolo) заснували бренд косметики для волосся TIGI. Згодом їхній сімейний бізнес став феноменом, відомим на цілий світ, а косметика для волосся TIGI й сьогодні користується популярністю серед професійних стилістів і їхніх клієнтів у всьому світі. Таку популярність косметиці забезпечив її унікальний склад, оскільки засоби бренда TIGI часто містять незвичні інгредієнти (наприклад, огіркову воду, екстракт водоростей, розкішний кашемір, шампанське чи перлини).

У широкому асортименті бренда ви зможете знайти шампунь із колекції TIGI Bed Head, що підійде саме для вас. Шампунь TIGI Bed Head Urban Antidotes Re-Energize подарує волоссю необхідну порцію живлення та зробить його блискучим і м’яким. Шампунь TIGI Bed Head Urban Antidotes Reboot подбає про подразнену шкіру голови, а шампунь TIGI Dumb Blonde усуне небажану жовтизну освітленого волосся. Перед укладкою феном не забувайте про термозахист TIGI Catwalk Sleek Mystique. І на завершення вашу зачіску досконало зафіксує будь-який лак для волосся TIGI. У нас кожен зможе знайти те, що йому потрібно!

весь текст скритий текст