Trussardi My Landтуалетна вода для чоловіків

14×
Trussardi My Land туалетна вода для чоловіків
Trussardi My Land туалетна вода для чоловіків
100 мл
1 230грн.

Код: TRU0458 | В наявності
1
КУРЄР (Міст Експрес)
четвер 20.08.2020
Особисте отримання
четвер 20.08.2020

Опис парфумів Trussardi My Land
Склад

Огорніть себе неперевершеним чуттєвим ароматом, який дасть вам можливість відчути себе справжнім італійцем. Туалетна вода для чоловіків Trussardi My Land приховує в собі атмосферу сонячної Італії та неповторний італійський стиль. Її назва уособлює любов до Батьківщини, яку відчуває кожен із нас.

  • запашний аромат
  • уособлює зв'язок бренда Trussardi з рідною Італією
  • ідеально підходить для повсякденного використання

Склад аромату
Композиція відкривається гармонійним поєднанням свіжих нот солодкого мандарина та грайливого бергамота. У серці аромату розквітає п'янка лаванда й солодка фіалка. А чуттєві та чисті ноти шкіри, бобів тонка, кашемірового дерева й пристрасного ветиверу ще довго супроводжуватимуть вас у шлейфі ароматичної композиції.

Історія аромату
Аромат уособлює міцний зв’язок бренда Trussardi з італійським містом Мілан. Туалетна вода для чоловіків Trussardi My Land символізує любов до рідної землі та втілює радість повернення додому. Розкішний флакон аромату прикрашено елементами натуральної шкіри.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
мандарин, бергамот
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
лаванда, фіалка
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
шкіра, ветивер, кашемірове дерево
Тип аромату
Ароматичні

Про бренд Trussardi

Бренд Trussardi — есенція італійського стилю життя. Фірма виникла в 1911 році в Бергамо й спочатку спеціалізувалася на виробництві люксових рукавичок. Протягом наступних десятиліть фірма стала однією з найбільш успішних компаній у світі моди. У 60-хх роках Нікола Труссарді (Nicola Trussardi) вивів на новий рівень свою шкіряну продукцію, використовуючи поєднання якісних матеріалів, новаторських конструкцій викрійок і досліджень у галузі обробки шкіри. Незабаром бренд додав у своє портфоліо нові модні аксесуари, колекції чоловічого та жіночого одягу, а також розкішні інтер'єри автомобілів Alfa Romeo.

У своїх ароматах Trussardi відображає традиції, італійську культуру та сучасні тренди. Кожні парфуми Trussardi несуть в собі ці цінності, натхнені італійським стилем життя. Неодмінно варто спробувати жіночу парфумовану воду Trussardi My Name або чоловічий культовий аромат Trussardi My Land. Подаруйте собі есенцію італійської елегантності, якості та престижу.

Оцінка Trussardi My Land