Montale Sweet Vanilla

парфумована вода унісекс 100 мл

3×
Montale Sweet Vanilla парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Sweet Vanilla парфумована вода унісекс 100 мл
100 мл
2 005грн.

Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: MNT2193 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
понеділок 01.07.2019
Особисте отримання
понеділок 01.07.2019
Montale Sweet Vanilla
100 мл | 2 005грн.

Опис парфумів Montale Sweet Vanilla

Sweet Vanilla - ванільний аромат для жінок і чоловіків із портфоліо французького бренду парфумів Montale, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їхній загадковій історії. Як і в усіх ароматах бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Sweet Vanilla оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь. Montale Sweet Vanilla представляє солодкість ванілі в насиченому, пудровому ароматі.

Ароматична композиція Montale Sweet Vanilla є мінімалістичною, але в жодному разі не занадто простою. І зовсім не нудною. У композиції Sweet Vanilla відчуваються акорди ванілі, абрикосів та світлого мускусу. У інтенсивному, пудровому ароматі відкривається вся солодкість ванілі, виділена злегка підкисленим абрикосом і підкреслена ніжністю світлого мускусу.

Як говорить сама назва, Montale Sweet Vanilla є виразно солодким ароматом. Водночас цій надзвичайно вдалій парфумерній воді, окрім лагідності, не бракує також і дотику легкої гостроти. Здається, немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив непереборно лагідну і привабливу інтерпретацію аромату ванілі з мінімумом акордів.

Подібно до всіх інших творінь П’єра Монталя парфумерна вода Sweet Vanilla створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату. Парфумерна вода Montale Sweet Vanilla підходить для використання впродовж усього року як вдень, так і ввечері. Вона безумовно приверне увагу тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу солодкому аромату ванілі. Спробувати Sweet Vanilla варто також всім, хто в змозі оцінити справжню якість парфумерної води та парфумерну майстерність творця.

Окрім захоплюючих ароматів із майстерно підібраними духмяними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Sweet Vanilla підкреслює ніжно-золотистий колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.

Montale Sweet Vanilla - вся солодкість ванілі, підкреслена абрикосом та мускусом, в інтенсивному пудровому ароматі.

Склад

склад
абрикос, білий мускус, ваніль, пудрові тони
Тип аромату
Інші

Про бренд Montale

Montale — це французькі нішеві парфуми, що відрізняються своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та до їх неймовірної історії. У кожному флаконі поєднується таємнича атмосфера Сходу із пристрастю творця та засновника компанії — П'єра Монталя. Усі аромати цього оригінального бренду — немов еліксири щастя.

Бренд Montale заснував П'єр Монталь в Парижі у 2003 році. Для більшості — таємничий парфумер, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після свого повернення в Париж він почав створювати оригінальні аромати.

Для своїх ароматичних шедеврів парфумер завжди обирає натуральні матеріали найвищої якості, особливо рідкісні види деревини. У його парфумах ми часто можемо зустрітись з орлиним деревом, яке також відоме як дерево уд або ж агарове дерево. Часто його називають також «рідким золотом».

Оцінка Montale Sweet Vanilla

Додати нову рецензію

5.0
3 оцінка
3
вигляд флакона
стійкість аромату
інтенсивність
загальне враження