Підгузки всюди
Якщо ви не прихильник радикального методу відмови від підгузків, імовірно, ви почнете розглядати різні варіанти підгузків ще до народження дитини. Ви практична людина, яка обирає переваги одноразових підгузків? Або ж для вас важлива екологія, а отже, текстильні підгузки є вашим очевидним вибором? Якщо ваша думка десь посередині й ви не можете визначитися, радимо вам поєднувати обидва типи відповідно до потреб і ситуації або спробувати одноразові екопідгузки. Вони виготовлені з бамбука, тому є екологічно чистими, але при цьому зберігають усі переваги комфорту та зміни підгузка без необхідності прання.
Міняйте підгузок дитині так часто, як це необхідно, — в середньому раз на 3-4 години. Коли дитина підросте й почне ходити, міняти підгузки лежачи буде складніше, тому багато батьків із часом переходять на підгузки-трусики, які можна легко надягнути на дитину стоячи. Після зміни покладіть використаний підгузок у пакет для підгузків або викиньте його у спеціальний сміттєвий бак, який ізолює неприємні запахи всередині.
весь текст
Вологі серветки — найкращий помічник
Догляд за шкірою
Після зміни підгузка рекомендуємо завжди використовувати крем від попрілостей, який запобігає подразненню шкіри. Якщо пелюшковий дерматит усе ж з’являється, завжди тримайте напоготові цинкову мазь. Вона заспокоює й освіжає почервонілу ділянку, а ще її можна використовувати для лікування екземи на тілі.
Порівняно зі шкірою дорослих, дитяча шкіра значно тонша, ніжніша й менш захищена. Тому так важливо зміцнювати захисний бар’єр шкіри та правильно доглядати за ним. У вашому арсеналі також має бути олійка для миття або очищувальний крем-гель без вмісту мила, зволожувальний крем для немовлят або масажна олійка для тіла. Її можна використовувати, наприклад, під час вечірнього ритуалу — розслаблювального масажу животика й тіла.
Ознайомтеся з усіма засобами догляду,
завдяки яким ваша дитина почуватиметься дійсно комфортно!